Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

300. sayfa şerefine gelsin. @RedTeroR iyi bak. :D

Wano arcının sonuna doğru.....

Mom : Seni buldum mugiwara bu kez elimden kaçamazsın öleceksin !

Luffy : Koca ana sen hala burada mısın ?

Mom : Evet ve canını alacağım. ( Saldırır )

Luffy : Dur koca ana seninle dövüşemem.Önce Kaido sonra sen sıra numarası almadın mı ?
Defol koca ana şimdi olmaz daha zamanı değil.

-Mugiwara artık zamanı geldi!
-Yonkou gel (Arkasını döner)

Dün gece 3-4 saat boyunca youtube'dan eski op sahnelerini izledim. Tayfanın kendi aralarında gemide eğlenip boş yaptıkları; şeytan meyvesi ismi geçtiğinde inanılmaz abartılı tepkiler verilen; o eski çizim tarzı ve müziklerin olduğu zamanlar ne kadar güzelmiş. Bu gidişle ilk 300 bölümü falan tekrar izleyeceğim. :(

Dün gece 3-4 saat boyunca youtube'dan eski op sahnelerini izledim. Tayfanın kendi aralarında gemide eğlenip boş yaptıkları; şeytan meyvesi ismi geçtiğinde inanılmaz abartılı tepkiler verilen; o eski çizim tarzı ve müziklerin olduğu zamanlar ne kadar güzelmiş. Bu gidişle ilk 300 bölümü falan tekrar izleyeceğim. :(
Gerçekten sarıyor izlemesi ya enies lobbye kadat izle bence enies dahil

Geçici bir tetiklenme o. Arada bana da oluyor. Sanırım W*no ve D vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor.

Geçici bir tetiklenme o. Arada bana da oluyor. Sanırım W*no ve D vitamini eksikliğinden kaynaklanıyor.
Seride artık o macera hissi ve merak duygusu yok ya. Bu Oda bozduğu için değil de artık yavaştan sonlara yaklaşıldığı için bence. İlk bölümlerde daha tayfa bile tamamlanmamıştı. Kim gelecek, acaba bu bize katılır mı diye merak ediyordun. Grand Line çok korkunç bir yer gibi gözüküyordu. Her adada değişik değişik konseptler, değişik değişik tehlikeler vardı. Acaba bu arc ne olacak diye hızlı hızlı izliyordun. Bir bölümde devlerle takılıp bir bölümde çöllere düşüyorlardı. Bir bölümde gökyüzüne çıkıp sonra okyanusa dönüyorlardı falan. Shichibukai denilen adamlar inanılmaz birer tehdittiler. Bizimkiler oldukça güçsüzdüler ve birileri ölecek mi endişesini taşıyordun başlarda vs.

Şimdi bence hala çok güzel ilerliyor seri; ama artık devler ligindeler ve herkes çok güçlü. Kimin kimi yenebileceği, kimin kimi yenemeyeceği az çok belli. Macera duygusu pek kalmadı. Çünkü adaların konseptleri az çok aynı ve her arcın işleniş biçimi benziyor. Yine de bence böyle bir seri daha gelmez. Gelse de görmeye bizim ömrümüz yetmez. Haftalık takip ettiğimiz için sürekli sövüyoruz ama seri bittiğinde çok arayacağız. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık