Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekibi geç kalmış. Law beni 2 yıl sonrasında gözüktüğü gibi hapsetti kalbine. :hhh:

Ah tabi onun havası da bir başka. :ehe:
Diğer gözü açsın da güç görün. :S

Law mu Cora mı? Law dersin muhtemelen ama Law'un böyle olmasını sağlayan Cora'yı da direkt çöpe atma.

Al sana Cora.

Diğer gözü açsın da güç görün. :S

Law mu Cora mı? Law dersin muhtemelen ama Law'un böyle olmasını sağlayan Cora'yı da direkt çöpe atma.

Al sana Cora.

Aa yok Cora'yı unutur muyuz hiç? Bugünlere Cora sayesinde geldik. O yüzdendir ki hep şunu savundum. Cora, Law yaşasın diye öldü, gitsin başkasına ölümsüzlük versin diye değil. Law, her nefesinde Cora'ya minnet duyduğunu da söyledi. Ee yani o dillerden düşmeyen gücü kullanmayacak. Bu açıdan baktığın zaman kullanılması mantıksız ve çok yanlış buluyorum. :D

Son düzenleme:
Aa yok Cora'yı unutur muyuz hiç? Law'ın değer her şeye bende değer veririm. Bugünlere Cora sayesinde geldik, ona can borçluyuz. O yüzdendir ki hep şunu savundum. Cora, Law yaşasın diye öldü, gitsin başkasına ölümsüzlük versin diye değil. Law, her nefesinde Cora'ya minnet duyduğunu da söyledi. Ee yani o dillerden düşmeyen gücü kullanmayacak. Bu açıdan baktığın zaman kullanılması mantıksız ve çok yanlış buluyorum. :D
O güçten bahsedip de kullanmamazlık yapılmaz bence.

Sen soruyu kaçamak cevaplamışsın bu arada. Law mu Cora mı?

Aa yok Cora'yı unutur muyuz hiç? Law'ın değer her şeye bende değer veririm. Bugünlere Cora sayesinde geldik, ona can borçluyuz. O yüzdendir ki hep şunu savundum. Cora, Law yaşasın diye öldü, gitsin başkasına ölümsüzlük versin diye değil. Law, her nefesinde Cora'ya minnet duyduğunu da söyledi. Ee yani o dillerden düşmeyen gücü kullanmayacak. Bu açıdan baktığın zaman kullanılması mantıksız ve çok yanlış buluyorum. :D
Birde diğer tarafı düşün. Cora reis sen beni kurtardın ama oda denen adam beni çizmiyor en iyisi yanına gelmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık