Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54

karolla

İzlemedim ama bir link buldum.Müsait olduğumda izleyeceğim
Japonca bilmenin faydaları ben izlerim bugün bunu :D

edit:

ilk dövüş sahnesinden bahsedeyim.

Luffy ve altın adam bir zar oyunu oynuyorlar. 10 kat fazla ödülü var oyunun. Kazan veya kaybet oyunu. Şans meyvesi yiyen kadın luffye dokunuyor ve luffy kaybediyor. Kadın daha sonra bunu açıklıyor. Luffy şiddetli karın ağrısı çekerek dövüş dışı kalıyor bu meyve yüzünden. Karın ağrısının sebebini tam anlamadım. Şans meyvesi kaderi de değiştiriyor sanırım. Bilmediğim kelimeler vardı sözlükte de bulamadım. Neyse luffy dövüş dışı kalıyor.

Ardından altın adam burada kandırdığımız insanları yok ederiz diyor.

Şans meyvesi yiyen kadın yere oturup acı çektiğini söyleyince sanji buna yardıma gidiyor. Kadın bunun yüzüne dokunup sanjiyi de aradan çıkarıyor. Zoro da sanjiye aptal diyor.

Somra Franky zar atan adama bir tane strong yumruğu vuruyor. Adam kafasına yiyor. Ama hoşuna gidiyor ve iyi bir yumruk deyip biraz daha vurmasını istiyor. Franky de bu adam neyin nesi diyor. Bu adam acıdan zevk alıyor gibi duruyor.

Ardından zoro altın adama meydan okuyor. Diyorki: "Ben halledeceğim...Altın patronu devirme onurunu.." Altın adam şaşırıyor ve "ilginç şeyler söylüyorsun" diyor. Ardından da "beni yenme niyetinde misin.. bu şehirde" diyor zoroya.

Zoro saldırmak için koşarken bacakları altın kaplanıyor. Zoro şaşırıp bu ne diyor. Havaya zıplayıp saldırırken altın adam çevreki altınla zoroyu blokluyor.

Zoro bu nasıl bir meyve diyor. Altın adam da altın meyvesi yediğini söylüyor. Ve diyorki siz bu adaya geldiğiniz zaman ben meyve gücüm ile vücutlarınıza altın tozu yağdırdım. O yağdırdığı toz ile şimdi zoroyu durduruyor. Önceden planlamış yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi izledim hayal kırıklığı yaşadım resmen Daha iyi bir dövüş olur diyodum olmadı. Oda yine dövüş sahnesinden kaçınmış.

Zoro ezildi gibi görünüyodu trailer da ama tamamen trollenmişiz.

Neyse işin özü film z hala en iyi yi op filmi.

Şimdi izledim hayal kırıklığı yaşadım resmen Daha iyi bir dövüş olur diyodum olmadı. Oda yine dövüş sahnesinden kaçınmış.

Zoro ezildi gibi görünüyodu trailer da ama tamamen trollenmişiz.

Neyse işin özü film z hala en iyi yi op filmi.
Sanji nerede, kaçıncı dakikada dövüşüyor, bana söyleyebilir misin? Ben onu çok merak ediyorum... Aceleden bulamadım da :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık