Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Fıkraları

Bu başlıkta One Piece özelinde kendi ürettiğimiz fıkraları paylaşalım.Espriye de yakın olabilir tabii ama fıkra formatına daha uygun olursa iyi olur.Daha önceki bazı konularda yaratıcı örnekler çıkmıştı.Sırf okuyacak güzel şeyler çıkar umuduyla açıyorum başlığı.

Baştan 3 tane ben paylaşayım.Henüz çok komik diyebileceğim fikir yok ama olsun.Aynı formattan olacak biraz şimdilik.

Bir gün kılıç demircisine sormuşlar.Üstad demişler Shanks ile bir kılıç ustası arasındaki fark nedir ?

Demirci durmuş bir iç çekmiş ve demiş ki : Shanks hakisini kapatabilir ama bir kılıç ustası kapatamaz.

Mihawk'a sormuşlar.Sen o kılıcı sırtından nasıl çekiyorsun demişler.Mihawk'ta demiş ki... " Ben çekmiyorum o elime atlıyor hangi kılıçtan öğrendi bilmem. " demiş.

Kinemon bir gün yarım vücutla kırtasiyeye gitmiş.Bana oradan bir Alman yapıştırıcısı ver demiş uhu istemiş.Kırtasiyeci de demiş ki bizim memleketimizin taş gibi yapıştıran japon yapıştırıcıları dururken ne diye Alamanın malını alıyorsun hiç yakıştıramadım demiş.Kinemon da bunun üzerine " O efsane gerçek olsaydı Kaido beni öldürmüş olur kıçımla muhattap olmazdın " demiş.

Korsanlar Kralı Zoro
Zoro, yüzerek daha önce görmediği bir adaya çıkar. Altın renginde kumulları, başta palmiye olmak üzere çeşitli tropikal ağaçlarla kaplı balta girmemiş ormanı ve ormanın derinliklerinden göğe doğru yüzlerce metre yükselen çeşitli yüzler ve ifadeler barındıran ahşap bir tapınak vardır. Sahile ayakları değer değmez, kumların içinden konfetiler patlar, ormandan ada halkı çıkar. Ellerinde çelenkler tutan iki kız Zoro'nun yanına gelip boynundan çelenkleri geçirir ve ardından elinde mikrofonlu bir adam çıkıp
-Hoş geldin Marimo!
+Mari..
-Kusura bakma. Adını bilmediğim için böyle seslendim. Adın ne?
+Zo..Zoro.
-Zoro san! Hoş geldin Raftel'e!
+Raf...(Zoro'nun kapalı gözü açılır)
-Nasıl bir cengaverdir yarabbi! Tayfası bile yok! Bu arada buraya gelmeyi nasıl başardınız?
+Ben uyuyordum Zunisha'da. Sonra düştüm herhalde. Denize çapmamla uyandım. Etrafa baktım kimseyi göremeyince yüzdüm ve buraya geldim.
-Hıhı. Anlıyorum. Bunu şu yüzden sordum. 4. poneglyph burada. Roger yanında getirip buraya bıraktı. 'İ*nelik olsun' dedi.
+Neeee?
-Neyse. Nasıl olduğu önemli değil.(Bir elini Zoro'nun omzuna atar ve halka dönüp)Artık KORSANLAR KRALI SENSİN! ONE PİECE SENİN!
Müzikler çalar, rengarenk çiçekler havaya atılır, herkes güler-Zoro hariç
+Luffy beni öldürecek. Dur. Dur. Korsanlar Kralı yoook. Korsanlar Kralı yoook. Siz beni görmediniz ben de sizi. Şimdi ben gidiyorum tayfayı ve kaptanımı alıp geliyorum. Geldiğimde hiç tanışmıyor gibi davranacaz. Anladınız mı?
-Ama...
+Ama mama yok. Ben şimdi gidiyorum. Sonra gelecem. Tamam? Şimdi Wano'ya nasıl gidebilirim?
×İhtiyar bir yerli: Sırtını tapınağa ver yüz.
Zoro'nun sırtı tapınağa denk gelmektedir ve denize atlayıp yüzmeye başlar.
-Sayın yüce. Adadayız. Sırtı...
תşşt. Çaktırma.
Önceden böyle bir şey yazmıştım.

Bir gün Akaiunu ve Kizaru, Akaiunu'ya kız istemeye giderler Akaiunu'nun annesi babası öldüğü için Kizaru gelmiştir. Ama kızın annesi Bigmom kızı vermekte istekli değildir
Bigmom kızına sorar bu adamla evlenmek istiyormusun kız cevap verir 'Böyle delikanlı adam bulmuşum neden evlenmek istemeyeyim'
Kızı vermemekte kararlı olan bigmom 'Tamam kızı veririm ama bazı şartlarım var'
Bigmom:2.000.000.0000 berry başlık parası isteriz
Kizaru: Veririz
Bigmom:50 odalı gemi isteriz
Kizaru :Yaptırırız
Bigmom:Son olarak damatta 40cm m*lafat isteriz
Akaiunu ve kizaru aralarında tartışırlar ve derlerki:
'kestiririz' :a:

Bir gün Akaiunu ve Kizaru, Akaiunu'ya kız istemeye giderler Akaiunu'nun annesi babası öldüğü için Kizaru gelmiştir. Ama kızın annesi Bigmom kızı vermekte istekli değildir
Bigmom kızına sorar bu adamla evlenmek istiyormusun kız cevap verir 'Böyle delikanlı adam bulmuşum neden evlenmek istemeyeyim'
Kızı vermemekte kararlı olan bigmom 'Tamam kızı veririm ama bazı şartlarım var'
Bigmom:2.000.000.0000 berry başlık parası isteriz
Kizaru: Veririz
Bigmom:50 odalı gemi isteriz
Kizaru :Yaptırırız
Bigmom:Son olarak damatta 40cm m*lafat isteriz
Akaiunu ve kizaru aralarında tartışırlar ve derlerki:
'kestiririz' :a:
Argo konusunu düşünmemiştim bak. :D Ona artık yöneticiler karar versin böyle olmaz deniyorsa konu silinebilir fazla rağbet olmayacak gibi zaten.Öylesine açtım.

Bir gün Luffy ellerini açmış dua ediyormuş.
-Kami-sama ne olur bana haki ver plot armor ver kk olayım.
Zoro da bunu görmüş sormuş ne yaptığını.
-Zoro sen de dua et kk olmam buna bağlı.
-Ben hiç dua etmedim ki?!
-Bir şeyler söyle işte!
-İyi madem 10 kasa sake istiyorum.
-Lan Zoro niye haki istemedin?
-Herkes kendinde olmayanı istermiş, demiş ve antremana gitmiş.

Bir gün Luffy ellerini açmış dua ediyormuş.
-Kami-sama ne olur bana haki ver plot armor ver kk olayım.
Zoro da bunu görmüş sormuş ne yaptığını.
-Zoro sen de dua et kk olmam buna bağlı.
-Ben hiç dua etmedim ki?!
-Bir şeyler söyle işte!
-İyi madem 10 kasa sake istiyorum.
-Lan Zoro niye haki istemedin?
-Herkes kendinde olmayanı istermiş, demiş ve antremana gitmiş.
PlotArmor var zaten Luffy'de, keşke akıl ver falan deseymiş.

Birgün Luffy inşallah dedem ölür demiş. Ertesi gün gazetelerde Garp'ın ölüm haberi çıkmış.
Luffy bu kez inşallah babam ölür demiş .Ertesi gün gazetelerde Dragon'un ölüm haberi çıkmış
Luffy bu seferde inşallah annem ölür demiş.Ertesi gün Daz Bones'i Crocodile'ın ölü bedenine bakıp ağlarken görmüşler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık