Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Evrenindeki Hangi Grupta Olmak İsterdiniz?

• Konbuyu başlatan Iceberg
  • Başlangıç tarihi

Eğer Op evreninde olsaydınız, hangi grupta olmak isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    192
Büyük ihtimal boş boş gezerdim bendeki bu şansla meyve yesem Cesearın meyvesi çıkardığı çürük meyvelerden yerdim.

Soruyu ciddiye alarak cevap vereceksek herkes kutsal ejder demeli, aklın yolu bir. Normal insanız sonuçta, ne korsanı ne devrimi, kendimizi kandırmayalım.
Ama barışçıl ve zengin; huzur ve refah dolu bir ada garantisi verilirse sivil halk olmak daha iyi. Gelecekte sen kutsal ejdersin denilerek linç edilmek istemiyorum.

Soruyu ciddiye alarak cevap vereceksek herkes kutsal ejder demeli, aklın yolu bir. Normal insanız sonuçta, ne korsanı ne devrimi, kendimizi kandırmayalım.
Ama barışçıl ve zengin; huzur ve refah dolu bir ada garantisi verilirse sivil halk olmak daha iyi. Gelecekte sen kutsal ejdersin denilerek linç edilmek istemiyorum.
Tsuru : Okyanusun ucuna da gitsen bu denizde güvenli bir yer yok.?

En iyi başka evrene akalım. :D

Ya şimdi her han lastik birisinin sana tek atma olasılığı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık