Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünya Savaşı

Öncelikle konu süper onu söyliyim. Sana gelince Emre orada kaç tane Yonkou olur Allah bilir 30-40 ??? Yani belki sıfat olarak Yonkou olan 4 ama Yonkou gücünde geçmişten gelen hatta Roger ı cebinden çıkartacak adamlar orada olacak yani o kaos u toparlamak aşırı derecede zor kaldıki Edo tensei ile çağırılanlar kendilerini kontrol eden kişiye bağlı olarak hareket ediyorlar yani kısacası kimin kuklacısı daha zeki ise savaşı o kazanır.
Ee Korsan tarafı boşmu Geçmiş antik krallık denilen yer var oradakiler korsanlar safında olacak ? karanlık çağı bilen Rayleigh karanlık çağdaki insanları diriltir ? korsanlar diyorum.

buslu

bencede denizciler kazanir zaten butun korsanlar birlik olamaz cunku aralarinda buyuk dusmanlik var. bu arada smoker naruto okumadigini yada izlemedigini saniyordum??

Savaşın yeri de önemli bir etken bence böyle bir durumda. Mesela Wb-Denizciler arasında olan savaşta mekân çok büyük bir etkendi. Korsanların ve Denizcilerin ölüleri ne yaptığı da sorulur tabi. Mesela bazı geleneklerde korsan ölüleri bir tahta sala yığılır sala gaz yağı dökülerek denize bırakılır ardından da ateşe verilir. Kimisi gömülür (WB-Ace). Öyle büyük bir savaşta orduda ki düzen de çok önemlidir aralarında bir liderin seçilmesi gerekiyor ve korsanlar için bu bile büyük bir sorun (Karayip Korsanlarında olduğu gibi) Yani bence Denizciler her türlü alır demek istiyorum. Ölüleri daha belli yerlere gömdükleri düşünmekle hata etmiyorumdur sanırım.

Ee Korsan tarafı boşmu Geçmiş antik krallık denilen yer var oradakiler korsanlar safında olacak ? karanlık çağı bilen Rayleigh karanlık çağdaki insanları diriltir ? korsanlar diyorum.
Ben zaten denizciler alır yada korsanlar alır demiyorum daha doğrusu diyemiyorum. Çünkü edo tensei ile geri getirilen kişiler yaşarkenki güçleriyle geliyorlar. Düşünsene 50 tane yami yami no mi kullanıcısı olacak orada 100 tane gura gura kullanıcısı. Her iki taraftada aynı meyvelerden onlarca olacak. Oluşacak kaos dünyayı yok edebilecek seviyede olur. Bu arada Roger ve Wb yi tarafına alan kazanır diyenlere sesleniyorum. Binlerce yıllık tarih boyunca en güçlü iki kişi Roger ve Wb mi sanıyorsunuz ? Roger ve Wb yi dakika sürmeden indirecek düzinelerce adam yaşamış olabilir. Yani öyle bir durum olduki şu anda nelerin ortaya çıkabileceğini kestirmek imkansız.

Antik Silah etkeni , Antik krallık , karanlık yuzyıldakı kısıler, en buyuk etkenlerden bırısı olan hayalleride işin içine katarsak korsanlar tarafı ağır basıyor. ( çağın kaderini insanların hayalleri belirler. hesabı )

ayrıca şöyle bir durumda var denizciler gibi korsanlar tarafında da roger ın WB nin yerini bilen vardır bence
yani smoker dediğin gibi bir durumda 2 roger ya da WB, Ace vs olma durumuda var.
Ama ben4 yonkou ya birbirlerine düşmedikçe yenileceklerini sanmıyorum ayrıca şu orjinal fikrimde hoşuma gitti
robin+franky=antik silah :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık