Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 300 Milyon Kutlama!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Res ve Gümüş elinize sağlık.

EO: Olay şu ki, çabuk sıkılıyorum. Yani mangam sadece aksiyon, komedi veya dram'dan ibaret olursa, herkesten çok ben sıkılırım. O yüzden çizme motivasyonumu korumak için serinin stilini değiştiriyorum. Gerçek sırrı mı istiyorsunuz? Olayı ve sahneleri yorulduğum zaman düşünürüm. Yeni bir fikri düşünmemin tek yolu çokça uykusuz ve aç kalmaktan geçiyor. Bildiğim tek yol bu, çünkü insanlar yeni fikirlere ancak sınırlarına geldikleri zaman ulaşırlar. O yüzden ne zaman hikayeyi yazmayı bitirsem yorgunluktan ölüyorum.

Şu kısım hoşuma gitti.

S: EĞER ONE PİECE'TE BİR TAYFAYA KATILMA İHTİMALİNİZ OLSAYDI, (HASIR ŞAPKALAR DIŞINDA) BU HANGİSİ OLURDU VE NEDEN?

EO: Hmm. Hasır Şapkalar dışında... Bence Buggy'nin tayfasında olmak harika olurdu. Oldukça tasasız görünüyorlar, ve adamları bile kaptanla dalga geçebiliyor. Ama eğer gerçekten güçlü olmak isteseydim, Blackbeard Korsanlarında olmak isterdim.

Bu kısım çok önemli , ben shanks beklerdim Oda dan

S: EĞER ONE PİECE'TE BİR TAYFAYA KATILMA İHTİMALİNİZ OLSAYDI, (HASIR ŞAPKALAR DIŞINDA) BU HANGİSİ OLURDU VE NEDEN?

EO: Hmm. Hasır Şapkalar dışında... Bence Buggy'nin tayfasında olmak harika olurdu. Oldukça tasasız görünüyorlar, ve adamları bile kaptanla dalga geçebiliyor. Ama eğer gerçekten güçlü olmak isteseydim, Blackbeard Korsanlarında olmak isterdim.

Bu kısım çok önemli , ben shanks beklerdim Oda dan
Oda beleşçi belli ki. :) Shanks'ın tayfaya katılıp haki kasacağıma BB'nin tayfaya girerim, babalar gibi bir tane meyvem olur demek istemiş de olabilir. Gerçi Yeni Dünya'da haki olmazsa olmaz ama bana Shanks'ın tayfasının hakisi daha üst düzey gibi geliyor.

Res ve Gümüş elinize kolunuza sağlık.:good:
Bunları okuduktan sonra Oda 1 yıl ara versede cidden koymaz artık.Adama olan saygım dahada arttı ve gerçekten iyi şeyler yapmaya çalıştıgı vede mangadan para kazanmaktan çok mangayı hem" kendisi için yazdıgını "hemde bizler için yazdıgı anladım:gamyon:

Ayrı bir başlığı olmadığı için buraya paylaşıyorum.

Bu yıl Tayvan'da yapılacak olan One Piece sergisi için Oda'dan yeni renkli bir çizim.

Temiz versiyonu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık