Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece 1-6 Filmler

Yükleyen: Arcadia
Host: Mega
Filmler: 1-6

Filmler

1)

İndirme Linki 720p: One Piece Movie 1
One_Piece_The_Movie.png

2)

İndirme Linki 720p: One Piece Movie 2
02.jpg

3)
İndirme Linki 720p: One Piece Movie 3
03.jpg

4)

İndirme Linki 720p: One Piece Movie 4
04b.png

5)

İndirme Linki 720p: One Piece Movie 5
05.png

6)
İndirme Linki 720p: One Piece Movie 6
06.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bunları çok önceden izlemiştim. Bu sene birkaçını tekrar izledim. Cidden bence hikaye+çizim+animasyon olarak çok güzeller! İzlememiş olan varsa öneririm. 5.Film olan The Cursed Holy Sword baya güzeldi. Film RED'e bin basarlar, Film RED bunların getir götürünü bile yapamaz o derece iyiler bence. Film RED yanlarında böyle panayır gibi kalıyor. O kadar zorlama ki sadece UTA şarkı söylesin, bir spekülasyon olsun Shanks'ın kızı var falan diye yapılmış bir film. Ama bunlar öyle mi ? ASLA! Bunlar aynı anime bölümleri gibi hikayesi işlenmiş mükemmel filmler, hızları iyi, mizah güzel, çizimler zaten efsane! İzleyin izlettirin.

Ben bu filmleri cidden seviyorum yeni filmlere kıyasla. Özellikle 4.film favorim Gasparde biraz aptal olsada güzel bir baş düşmandı ve Shuraiya Bascud gibi bence çok iyi bir karakter var, Shuraiya güç olarakta o zamanın Zoro ve Sanji'sine denkti bence zaten düşmanın sağ kolunu Zoro ve Sanji yerine o yendi, lakabı da çok havalıydı Zoro gibi bir ödül avcısı olduğundan "Korsan Cellatı" deniliyormuş. mangada gösterilen bir karakter olsaydı bence Law veya Ace kadar popüler olabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık