Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Pace

22 yıldır devam eden anime 22 yıl içinde 10 yıl belli aralıklarla bölüm verecekti 410 bölüm hesabıyla.

Olmaz kardeşim o ekmeği kimse öyle ortada bırakmaz. :D :D

Valla ben 9 yıldır izlemiyorum saldım animeyi arada amvlere bakiyorum. Nasıl bu kadar filler malzeme bulup çekiyorlar onu da çözemedim. Yakında bölüm sayısı mangayı geçecek
zaten bir bölüm 20 dakika ilk 5-6 dakikası opening + özet son 3-4 dakikası ending. Yani 10 dakika bölüm çıkarıyor aslında, bir de bunun fillerı falan var. Aslında fillerları Oda senaryo verip yan hikayeleri (coby gibi) dövüşleri falan yapsalar daha mantıklı olur. Mesela aokiji vs akainuyu 5 bölüm dövüştürsün başka hikayeyle uğraşacağına.

zaten bir bölüm 20 dakika ilk 5-6 dakikası opening + özet son 3-4 dakikası ending. Yani 10 dakika bölüm çıkarıyor aslında, bir de bunun fillerı falan var. Aslında fillerları Oda senaryo verip yan hikayeleri (coby gibi) dövüşleri falan yapsalar daha mantıklı olur. Mesela aokiji vs akainuyu 5 bölüm dövüştürsün başka hikayeyle uğraşacağına.
Böyle kapak hikayeleri ve odanın asla göstermeyecek savaşları verse herkes bayılır.

Ben öyle aşırı gereksiz fiil sahneleri geçerek izliyorum animeyi, kendi bölüm editimi kendim yapıyorum 😅😅

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık