Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Olası Luffy + Law vs Big Mam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Bigmom'dan sonra Kaido'yu da indirecekler besbelli. Caribou büyük ihtimalle Kaido'nun emrine girecek ve Kaido'da büyük sırrı öğrenecek. Bu süreçte Bigmom'ı indirecekler hemen akabinde Kaido ile savaşırlar onu indirirler.

Big Mom'ın cüssesinden midir nedir Luffy'nin veya Law'ın onunla 1-1 savaşıcağını sanmıyorum. O kadın nasıl ayağa kalkar, nasıl yürür veya nasıl dövüşür sorularına cevap veremiyorum doğrusu :S

Bence Big Mom hakkında bildiklerimiz sadece buz dağının görünen kısmı. Big Mom' ın görünen 4 adamı var. Bu kadının nasıl yonkou olduğuna hala aklım ermiyor. Dehşet verici bir gücü olmalı. Kadının çevresini, gücünü bilmediğimizden ilginç şeylerle karşılaşıcağımızı tahmin ediyorum.

Kafamda farklı bir Bigmom imajı oluştu bundan çok önceleri nedeni:

E.oda WB gibi bu kadını bir anlık gösterip akıllarda soru işareti bıraktı.
Kadın BBA'ı WB'den sonra koruyan isim oldu.
Ordusu çok güçlü gösterildi adaları haritadan silecek kadar.
Pekoms gibi (ana dövüşçü ekibinden olmadığını düşündüğüm adam) bile 330m ödüle sahip ve hakisi var Carioua tek attı.
Kidd gibi Shichi ayarı adamın gemilerini batırmasını tınlamayıp umursamıyor çapı büyük biri anlaşılan.
Kendisinin oluşumu gösterildi 2 arctır her taşın altından çıkıyor.
Doflamingonun bahsettiği çağın adı Smilenin baş lideri.
WB iyiyken bu kadın Bence WB'in kötü modeli onun kadar güçlü olmasada şahsi fikrim en güçlü ve en korkutucu yonkou olabileceğidir.

Diğer taraftan ittifataka yenilmesi düşüncem bundan çok sonraları olacak savaş henüz emin değilim ya en güçlü ya en güçsüz çıkacak en güçlü çıkarsa da şaşırmamak lazım.

Ben nedense en korkutucu ve karanlık olarak Kaido'yu hep hayal ettim.Moria ile olan husumeti ve tayfasını katletmesi.Artı olarak Yeni Çağ kapağında siyah temayla çizilenin o olduğunu düşündüğüm için en korkutucu onun olduğunu düşünüyorum.

bazı şeyler kesindir. Luffy, yenilmez. İlk denemede başaramazsa da (Croco, Lucci) sonra gelir döver bitirir. Ankete pek gerek yokmuş

Reversi

bazı şeyler kesindir. Luffy, yenilmez. İlk denemede başaramazsa da (Croco, Lucci) sonra gelir döver bitirir. Ankete pek gerek yokmuş
BAY PRENS sen bigmom çok hafife alıyorsun.Kuma olayını unutmuş gibisin.Burada yonkou ünvanına sahip kişilerden bahsediyoruz.(hemen,hemen shanks seviyesinde kişiler bunlar) luffy ne kadar gelişsede croco'lara benzemez en ufak hata indirirler.Karşısındakiler kim olursa olsun

BAY PRENS sen bigmom çok hafife alıyorsun.Kuma olayını unutmuş gibisin.Burada yonkou ünvanına sahip kişilerden bahsediyoruz.(hemen,hemen shanks seviyesinde kişiler bunlar) luffy ne kadar gelişsede croco'lara benzemez en ufak hata indirirler.Karşısındakiler kim olursa olsun
hocam senin de anlmadığın şey şu :
bu adam adı sanı doğru düzgün duyulmamışken croco gibi birisini indirdi yetmedi gitti korsan olsa tahmini ödülü 500m olacak eneli indirdi
tamam bazen dayak yiyiyor ama sonucunda daha da güçlenip (olmadı iman gücü ile ) rakibini indiriyor
big mam yonkoular arasında en güçlü olabilir ama büyük ihtimalle gücü luffy karşısında çok az yada hiç etki etmeyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık