Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Olası Drake - Law ilişkisi

2013 yilinda genel kani 3 supernovanin bir yonkouyu indirmeye yeterli olacaği yonundeymiş, keşke oda yonkoulari o oadar şişirmek yerine supernovalari bir araya gelmesi güç insanlar olarak gosterseydi...
Boyle guç dengeleri çok absurd oldu. Yonkoular resmen ölümsüz. Tam görmesek de amiraller de muhtemelen oyle. Ayni Ayni içinde güç farkı çok fazla...

Vay vay vay... Ne muhabbetler dönmüş burada. X-Drake D. olmuş falan.
Bizimkiler labut devirir gibi yonkou devirmiş falan.

X-Drake'ten güzel bir şeyler çıkmasını isteriz tabi. Adam bizim çocuğumuz sonuçta. Bağrı yanık anadolu çocuğu bu. :respect:
D. fikri de güzel de bunun babası D. değil ki bu D. olsun.
Anası D. olsa... O babaya niye baksın falan filan.:bilmem:

Bende bu konuya yazmayı düşünüyordum konuşulması güzel olmuş.

Bu ortaklığı uzun zaman önce farketmiştim elimdeki çok az veriyle.Doğru çıkarsa açıkçası nokta atışı yapmış olacağım bakalım hayırlısı. :D

Son sayıda Law'ın yakalanmasına rağmen rahat surat ifadesi Drake'in onu kurtaracağını bilmesinden kaynaklanıyor olabilir. :) Dressrosa gibi değil çünkü dikkat edin.Orada D. fırtına çıkaracak diye umutla gülüyordu ama kendinden bu kadar emin değildi.Ölecekse Luffy ile öleceğim diyordu.Ancak son sayıda sanki çay içmeye gelmiş gibi rahat ve keyfi yerinde bir ifadesi var.Garanti olarak baktığı birşeyler olduğu kesin.Belki de Drake ile ortak olduğu için Hawkins'e atıyordur o pis gülüşü. :) Drake geldikten sonra paketlenmeye izin vermiş olabilir.

Wizard gene döktürmüş :respect:

Drake bizden biri zaten, öyle boş beleş adam olacak değil ya :a:
Sağol teşekkürler. :) Çok eski bu ilk defa görmemişsindir gerçi.

Drake evet sizdendim bende ittifak içindeyim dese hasırşapkalara güzel olur.Ancak şu detayla tam süper olur çok gülerdim açıkçası.

- Evet sizdenim hep içerideki adamdım planım vardı şimdi Kaido ile beraber dövüşeceğiz.Ama yine de o Sanji'yi dövecem fena ayar oldum.

:hhh::hhh:

Bu ortaklığı uzun zaman önce farketmiştim elimdeki çok az veriyle.Doğru çıkarsa açıkçası nokta atışı yapmış olacağım bakalım hayırlısı. :D

Son sayıda Law'ın yakalanmasına rağmen rahat surat ifadesi Drake'in onu kurtaracağını bilmesinden kaynaklanıyor olabilir. :) Dressrosa gibi değil çünkü dikkat edin.Orada D. fırtına çıkaracak diye umutla gülüyordu ama kendinden bu kadar emin değildi.Ölecekse Luffy ile öleceğim diyordu.Ancak son sayıda sanki çay içmeye gelmiş gibi rahat ve keyfi yerinde bir ifadesi var.Garanti olarak baktığı birşeyler olduğu kesin.Belki de Drake ile ortak olduğu için Hawkins'e atıyordur o pis gülüşü. :) Drake geldikten sonra paketlenmeye izin vermiş olabilir.

Sağol teşekkürler. :) Çok eski bu ilk defa görmemişsindir gerçi.

Drake evet sizdendim bende ittifak içindeyim dese hasırşapkalara güzel olur.Ancak şu detayla tam süper olur çok gülerdim açıkçası.

- Evet sizdenim hep içerideki adamdım planım vardı şimdi Kaido ile beraber dövüşeceğiz.Ama yine de o Sanji'yi dövecem fena ayar oldum.

Sanji'yi tanıdıktan sonra da Sanji gelip dövüşelim diye sorar, Drake şu karşılığı verir, değmezsin birader :hhh:

Güzel olmuş. Geçmişlerinden gelen bir bağlantıları da var. Belki 2 sene öncesinden atılmış olabilir bu tohum. Drake'in Nw'ye girdiği gibi Kaido'ya katılmaya çalışması ilginçti. Law ise henüz girmek için erken diyordu. Drake'in tam olarak yerleşmesi beklemiştir belki de.

Yukarıda yazdığın ise güldürdü. :D Germa, Drake'in yaşadığı yere saldırmışsa oradan bir kin gelebilir. :D

Minnion adasında bulunmalarının da Sabaody'de birbirlerine laf atlamalarının da bir şeye bağlanmalarını isterim. Çocuklukta birbirlerini görmeseler bile aynı adada bulunmuş olmaları tesadüf gelmiyor bana. İleride ikilinin bir şeyler yapabilme durumunu düşündürüyor. İşte senin tüm bu yazdıkların. Olursa güzel olur. :D

Güzel olmuş. Geçmişlerinden gelen bir bağlantıları da var. Belki 2 sene öncesinden atılmış olabilir bu tohum. Drake'in Nw'ye girdiği gibi Kaido'ya katılmaya çalışması ilginçti. Law ise henüz girmek için erken diyordu. Drake'in tam olarak yerleşmesi beklemiştir belki de.

Yukarıda yazdığın ise güldürdü. :D Germa, Drake'in yaşadığı yere saldırmışsa oradan bir kin gelebilir. :D
Can dostunu dövdü kin olursa bundan olur germayla alakalı olmaz.Kostümle tanımamıştı çünkü.Drake ajan olarak girse de oradaki altılıyla yakınlık kurmuş olabilir diye öyle birşey söyledim.Böyle bir durum hakkaten güzel troll olurdu güldürürdü bizi.Hep aynı esprilerden sıkıldık sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık