Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

bütün serilerin kötü yanları var.

mesela bleachi kubo katletmiştir ve gerizekalı orihime var. ama aizen ve zaraki var.

narutoda, naruto cekilmezdir ama jiraiya ve itachi var.

fairy tail hentaiye baglamıstır ama erza var.

bu böyle giderde gider. yani her seride en azından bir arc, bir karakter için bile olsa heyecanlanmısımdır.

beni tek pişman eden ise, oncasının içinde sadece veritas olmustur. lan bir seri öylemi biter ? :D

Noblesse ve Bastard güzeldir aslında.
Island da çok iyidir.

bütün serilerin kötü yanları var.

mesela bleachi kubo katletmiştir ve gerizekalı orihime var. ama aizen ve zaraki var.

narutoda, naruto cekilmezdir ama jiraiya ve itachi var.

fairy tail hentaiye baglamıstır ama erza var.

bu böyle giderde gider. yani her seride en azından bir arc, bir karakter için bile olsa heyecanlanmısımdır.

beni tek pişman eden ise, oncasının içinde sadece veritas olmustur. lan bir seri öylemi biter ? :D
Bak çelişiyorsun kendinle, Veritas 81 bölüm sürdü lakin her zerresinden keyif almışımdır, sonu da açık kaldı işte, bugünlerde hangi seri açık sonla bitmiyor ki :oleyo2:

Veritas bence güzel yerde bitti. Nasıl istiyorsan öyle hayal et.
Bence Vera-sama apaçi'den sonra kalan hepsini de ezmiştir. Ben hayalim bu :respect:

Asıl pişman eden manga Breaker. Bunu takip etmesi bir dertti baş karakterin sebebi ile. O kadar bekle sonra bu harem ağasının her bölüm dur ama önce konuşalım sözlerini dinle. Daha kötüsü kaç yıllık ara verdi heyecanlı yerde keserek. Sakın okuman.

Ama hakkını yemeyeyim sonra toptan okuyunca epey derli toplu oluyor. Breaker gerçekten güzeldir ama toplu okumak lazım. Yani bitsin 5-10 seneye öyle okuyun.

Breaker New Waves o kadar sıktı ki bıraktım. Reyiz yoktu tabii ben okuduğumda o geri dönüyorsa başlarım :D Chun Woo reyiz :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık