Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Örümcekler vs. Meruem

Beni bu konuda sadece Chrollo düşündürür.
Yoksa hepsinin beraber Meruem karşısında şansı yok.

Meruem'in Kraliyet Korumaları da yanında olursa cevap zaten oldukça açık olurdu.

Yine de Örümcekler'i yenerken en fazla zorlanacağını düşünüyorum. O da hepsi beraber saldırırsa. En fazla zorlayacak kişi Chrollo olur ama onun da çok bir şansı olduğunu sanmıyorum.

Ben örümcekler diyorum. Her ne kadar zor olacak olsa da, Nen yemini eden Gon bile ne kadar güçlenmişti. Örümcekler yenmeyi kafaya koyarlarsa bir şekilde kazanırlar.

Yalnız başka bir başlıkta da Meruem vs Feitan konuşuluyor.
Biz burada bütün örümcekler birleşse Meruem'e karşı şansları olur mu diye tartışıyoruz, orada "Feitan, Meruem'i yener." diyenler var. :oleyo2:

Ben örümcekler diyorum. Her ne kadar zor olacak olsa da, Nen yemini eden Gon bile ne kadar güçlenmişti. Örümcekler yenmeyi kafaya koyarlarsa bir şekilde kazanırlar.
Gon'un o yemini etmesi çok büyük duygusal bir isteğe bağlıydı. Herhangi bir Örümceğin Meruem'e karşı bu kadar büyük bir husumeti olması zor.
Ama dediğin şeyi Kurapika'ya veya Hisoka'ya karşı yapabilirler mesela ikisi ile de duygusal açıdan büyük bir husumetleri var.

Çok 50/50 bir anket bence. Bir tarafta mini-nükleer-bomba tadında bir patlamayla ancak etkisiz hale getirilmiş ancak öldürülememiş bir meruem var ki bu iki adamının Nen enerjilerini yemeden önceki hali. diğer tarafta örümcekleri çok iyi organize edebilecek, dövüşü daha başlamadan kazanabilecek bir chrollo var. Bilemedim. HxH yapısı gereği güçlünün değil zekinin kazandığı bir seri doluğundan belki ibre örümcekler tarafına doğru titreyebilir ama yine de kesin bir şey demek zor.
Ama ölmeden önceki hali kesin kazanır örümceklere karşı. Nefesini tutamadan adam bayıltan, uçabilen, kamehameha atabilen bir yaratıktan söz ediyoruz. Gon bile men-yemin ile ancak eski haline denk olabiliyor.

Yalnız başka bir başlıkta da Meruem vs Feitan konuşuluyor.
Biz burada bütün örümcekler birleşse Meruem'e karşı şansları olur mu diye tartışıyoruz, orada "Feitan, Meruem'i yener." diyenler var. :oleyo2:
Feitan güneş tekniği inanılmaz güçlü belki işe de yarar ama Meruem de boş boş bakmaz o tekniğe ulaşana kadar Feitan'ı harcayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık