Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ödül Tahminleri

Ben ödülünün yonko ödülüne yakın olduğu için değil de; bir yonko oluşumunu yıkmaya en yakın aday olacağı için o lakabı aldığını düşünüyorum. Zaten en kötü nesilden yonkoluğa en yakın aday demişti ya kuş, kendi yorumudur bence o lakap. Bir de 400 den sonra ödüllerin zor artması olayı var. Haklı olabilirsin. :good:
Bence butun Super çaylaklar bir yonkou yu devirme potansiyeline sahipler.Özellikle en kotu nesil cok yuksek cunku teach de en kotu nesilden ve kendisi bir yonkou ayrica ben one piece dunyasinda yasayan birisi olsam teach in KK lik icin en buyuk aday olarak gorurdum.

Zoro en az 1.2 Milyar çıkmalı yoksa Oda batırır.

Mihawk'ın gerçek ödülü de 3 Milyarmış.

Bence butun Super çaylaklar bir yonkou yu devirme potansiyeline sahipler.Özellikle en kotu nesil cok yuksek cunku teach de en kotu nesilden ve kendisi bir yonkou ayrica ben one piece dunyasinda yasayan birisi olsam teach in KK lik icin en buyuk aday olarak gorurdum.
Teach biraz teorik olarak o klasmanda. Bilgi ve deneyimi diğer çaylaklardan çok çok öte. Diğerleri Luffy kadar bilgisiz değil ama Teach kadar görmüş, geçirmiş de değil.

Ben ödülünün yonko ödülüne yakın olduğu için değil de; bir yonko oluşumunu yıkmaya en yakın aday olacağı için o lakabı aldığını düşünüyorum. Zaten en kötü nesilden yonkoluğa en yakın aday demişti ya kuş, kendi yorumudur bence o lakap. Bir de 400 den sonra ödüllerin zor artması olayı var. Haklı olabilirsin. :good:
Morgans onu KK olmaya en yakın aday olduğunu söyledi yonkoluğa değil

Zoronun bir sonraki ödülü 500 M olur eğer ödül açıklandığında sanjinin de ödülü artmış olursa 600 m olur evi arabayı satın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık