Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Oden'in Geçmişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ellerine sağlık bekledigim konulardan birisiydi.
Benim zamanım olmuyor derinlemesine senaryoyu iyi anlamaya.
Birisinden detaylı şekilde Oden'e dair yazı okumak çok güzeldi.

Araya gizli aşkının meyvesi Zoro diye sıkıştırsa mıydım?
Yani, aşk üçgeni her zaman satar. En alakasız konulu dizilerde/filmlerde bile bir üçgen kuruyorlar. :flaugh:

İşin şakası bir yana; Oden'in, Ryuma'nın soyundan gelmesine ve Zoro'nun babası olmasına yüzde kaç ihtimal veriyorsun? Merak ettim.

Beyazbıyık kısmı hariç güzel. Beyazbıyık'ın Oden'a değil, Oden'ın Beyazbıyık'ın yanına gittiğini düşünüyorum. Tarihi öğrendiklerinde Oden tarihin yükünü omuzlanmasını istemiştir Roger'dan lakin Roger hasta olduğu için dağılmışlardır. Bunun üzerine Roger kadar güçlü olan Beyazbıyık'ın yanına gitmiştir. Beyazbıyık hikayeyi etkileyuci bulmuş olsa da umursamamıştır.

Güzel bir özet+senaryo olmuş. Olayı çok karıştırmadan kendimce kafama takılan noktayı belirteyim.

Bu Kinemon, Kanjuro ve bir çoğu meyveyi 20 yıl önce mi yiyor yoksa yolculuk sonrası 3-4 aylık süreçte mi?

Wano arcındaki en kafa karıştıran muhabbetlerden birini çok güzel açıklamışsın. Bu tarz bir şey olacaktır büyük ihtimalle. Son zamanlarda bu kimdi bunun olayı neydi anasını satayım demekten sıkılmıştım açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık