Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Obito vs İtachi

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    62
İtachi'yi bu duruma biraz anime soktu. Mangada elinden MS ve genjutsu alınınca kakashi ve narutoya 10 saniyede yenilen adam animede dalga geçti onlarla.
Mangada narutoyla sadece havada çarpışmışken animede kcm narutoya taijutsuda denk dövüşmesi de var.
Mangda olay farklımıydı yani hiç naruto mangası okumadım

Açıkcası sonucuna kesin baktıgım vs'lere yorum yapmam ama itachinin obito ile eşit oy alması, beni yoruma zorluyor, yoksa vs'yi nerden tutarsan tut elde kalıyor :D obito' juubisiz olsa bile anlamsız bir vs niye mi anlamsız edo tensei ile getirilmeden önceki bana itachi'nin adam akıllı bir vs'sini gösterin.Güçlerinin bu kadar belirsiz olup da herkez tarafından god görünmesi bir hayli şaşırtıcı.

Açıkcası sonucuna kesin baktıgım vs'lere yorum yapmam ama itachinin obito ile eşit oy alması, beni yoruma zorluyor, yoksa vs'yi nerden tutarsan tut elde kalıyor :D obito' juubisiz olsa bile anlamsız bir vs niye mi anlamsız edo tensei ile getirilmeden önceki bana itachi'nin adam akıllı bir vs'sini gösterin.Güçlerinin bu kadar belirsiz olup da herkez tarafından god görünmesi bir hayli şaşırtıcı.
Fanlık insana her şeyi yaptırıyor İtachinin Mühürleme silahıyla Kaguyayı mühürleyeceğini iddia edenleri gördüm Yada Rikidou Madarayı yabancı forumlarda.

O kadar çok evrim geçirip koftiden güçler kazandı ki Naruto karakterleri kim ne olmuştu şu an tam hatırlayamıyorum açıkçası. Ama bildiğim kadarıyla Itachi'de Uchiha Shisui'nin nihai genjutsu tekniği var. Tek bir emir veriyorsun ve karşındaki o emre karşı çıkamıyor gibi bir şeydi. Onu kullanırsa yenebilir onun dışında Itachi'nin harcı değil Obito'yu yenmek.

bilmediğimden soruyorum her ikisinin de çocuk hallerine bakarsak. hangisinin gelişme güçlenme potansiyeli daha fazlaydı. hatta shisui'yi de içine koyarsak. potansiyel sıralamaları nedir bunların ?

Fanlık insana her şeyi yaptırıyor İtachinin Mühürleme silahıyla Kaguyayı mühürleyeceğini iddia edenleri gördüm Yada Rikidou Madarayı yabancı forumlarda.
Güzel yakalamışsın, seride o kadar anlamsızlık var ki onlarada hak vermiyor degilim kim bilir kaguya teke gidebilirdi itachi kılıcı saplasaydı :D itachi sasuke karakteri için oluşturulmuş daha fazlası degil. Misyonunu da bitirince zaten öldü gitti.

Güzel yakalamışsın, seride o kadar anlamsızlık var ki onlarada hak vermiyor degilim kim bilir kaguya teke gidebilirdi itachi kılıcı saplasaydı :D itachi sasuke karakteri için oluşturulmuş daha fazlası degil. Misyonunu da bitirince zaten öldü gitti.
Bir rikidouyu yenmenin tek yolu başka rikidou gücüne sahip kişilerdir muhtemelen boşuna mühürleme gücü vermezdi sasuke ve narutoya ihtiyar yoksa Sıradan mühürleme teknikleri işe yaramazdı. Ki en büyük mantıksızlık itachinin bulduğu silahın kaynağı ne kim yapmış misal bunları bilmiyoruz Mangaka itachiye kıyak geçeyim derken ne yapacağını şaşırmış.

Arkadaşlar siz galiba Obito'nun Six paths mode'nu düşünerek Obito alır diyosunuz.Six paths mode hesaba katilmamali bence o çok ayri birşey.O yüzden Itachi alır Obito'yu.Obito'nun normal hali anca Kakashi'yle kapışır.

Eğer cidden Six Paths Modesuz Itachiyi alabileceğini düşünüyosaniz seriyi bidaha izleyin derim.

Bay Kishimoto bir röportajında "Eğer Itachi'yi öldürmeseydim Madara'yı kolayca yenerdi" demişti.
Bunun yalan olduğu zaten ortaya çıkmıştı ki bu haber yapıldığı tarihte daha asıl Madara ortaya çıkmamıştı tobi vardı ve eğer cidden böyle bir şey dediyse bile. Planlarını engellerdi bir yolunu bulup anlamında söylemişti gene sözlerini. Yani tobinin planlarını ki söylediyse bu sözü. İşin üzücü yanı insanların hala inanması bu lafa ve sağda solda paylaşmaları. 2018 yılında Madarayı yenerdi moruk mühürlerdi diye geziyorlar bu habere inanarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık