Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Elderların kaçması iyi olmadı ya:bilmem:Bu arada 3lü ve diğerlerini de gördük baya özlemişim onları kaç haftadır göremiyordum:D
Bu arada lunarkla frank arasında ship rüzgarları esiyor♥(kesinlikle onları desteklemiyorum lunark frankin dengi değil bence) siz ne düşünüyorsunuz?

Edit: Bir şey dikkatimi çekti bizim tayfadan herkes vardı ama Rael yoktu:agla:Neden orada değildi ki acaba?
Bolum cikti mi goremedim ben

Bu seriyi öneriyor musunuz? İlk bir kaç bölümünü okudum ama sıkılıp bıraktım, devam etmeli miyim sizce?

Bu seriyi öneriyor musunuz? İlk bir kaç bölümünü okudum ama sıkılıp bıraktım, devam etmeli miyim sizce?
Güzel ama çok kendini tekrar eden bir seri. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama ikiyüzlü bölümlerden itibaren olaylar hemen hemen aynı. O sayılara kadar çok hoş bir seri.

Crombell final boss olacak diyenler seviniyor

Evdeki herkes (Raelim hariç) olaylar hakkında konuşur ve Tao uzaydaki uyduları(armageddonları) araştırır.

Frank aralıksız olarak Muzakayı iyileştirmek için çabalar. Lunark yengemiz Frankini düşündüğü için "Yorulmuşsundur hadi azıcık dinlen" der ama Frank kabul etmez. Öte yandan Frank, Jurakilere de kan taşının etkilerini azaltmak için yardım ettiği için Juraki minnet duymaktadır.

-KURTADAMLAR RAILARA MİNNETTAR-

Rai Kentasla konuşarak kurtadamları resmi olarak himayesi altına alır.

-CROMBELL ÖRGÜTE DARBE DÜZENLEDİ-

1. Elder örgütün gizli bir laboratuvarında yaralarını iyileştirirken 3.elderla konuşmaktadır.
Birden Crombell o mekanı basar ve "Örgütün başına ben geçicem" der. 3.elder "Bu ne cüret" diyip Crombell'e saldırır ancak Crombell, Frank'ten çorladığı verilerden elde ettiği güçle 3.elderın saldırısını engeller. Önceki hafta Frank'e yenildikleri için Frank'ten tırsan 1. ve 3.elder Crombellden yayılan güç Frankin gücüne benzediği için Crombell'den korkar.

Ve böylelikle "emek olmadan yemek olmaz" lafını çürütmüş, araklamanın statüyü ne kadar değiştirebildiğine hep beraber şahit olduk. Ama Crombellciğim, ancak esas dahiyle yüzleştiğin zaman aranızdaki seviye farkını idrak edebileceksin. Örgütün başı olsan da Rai ve Frankler senin icabına bakacak:)

Şu yenilenme zımbırtısının şeyini çıkardılar. Seri istediği kadar tekrar etsin kendini, komedisi ile birlikte sevdiğim karakterleri izlememde sıkıntı yok, zaten çerezlik seri ama şu yenilenme olayı sinirlerimi bozuyor artık.

Crombell final boss olacak diyenler seviniyor

Evdeki herkes (Raelim hariç) olaylar hakkında konuşur ve Tao uzaydaki uyduları(armageddonları) araştırır.

Frank aralıksız olarak Muzakayı iyileştirmek için çabalar. Lunark yengemiz Frankini düşündüğü için "Yorulmuşsundur hadi azıcık dinlen" der ama Frank kabul etmez. Öte yandan Frank, Jurakilere de kan taşının etkilerini azaltmak için yardım ettiği için Juraki minnet duymaktadır.

-KURTADAMLAR RAILARA MİNNETTAR-

Rai Kentasla konuşarak kurtadamları resmi olarak himayesi altına alır.

-CROMBELL ÖRGÜTE DARBE DÜZENLEDİ-

1. Elder örgütün gizli bir laboratuvarında yaralarını iyileştirirken 3.elderla konuşmaktadır.
Birden Crombell o mekanı basar ve "Örgütün başına ben geçicem" der. 3.elder "Bu ne cüret" diyip Crombell'e saldırır ancak Crombell, Frank'ten çorladığı verilerden elde ettiği güçle 3.elderın saldırısını engeller. Önceki hafta Frank'e yenildikleri için Frank'ten tırsan 1. ve 3.elder Crombellden yayılan güç Frankin gücüne benzediği için Crombell'den korkar.

Ve böylelikle "emek olmadan yemek olmaz" lafını çürütmüş, araklamanın statüyü ne kadar değiştirebildiğine hep beraber şahit olduk. Ama Crombellciğim, ancak esas dahiyle yüzleştiğin zaman aranızdaki seviye farkını idrak edebileceksin. Örgütün başı olsan da Rai ve Frankler senin icabına bakacak:)
Ben demiştim final boss olacağı kesindi daha ilk bölümlerden de .Belki son boss Rainin kardeşi falanda olabilir neyse asıl konu şu. Crombell ömrünü bilime adamış biri sonuçta. Oradan buradan topluyor diyorsun ama bilim zaten böyle işler yeni şeyler keşif ederken genelde önceki buluşları bir araya getirirler artık günümüzde. Yani bu da zor iş adam muzaka mı dersin Frankın kitabı mı dersin. Tek tek sahkinliğini korudu ve şimdi asıl boss olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık