Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Nijigahara Holograph

Bunu nasıl konudur yahu böyle.
Çizimleri de epey sağlam gözüküyor ama konu fazla ağır bir mangaya göre.
Manga dediğin gerçekliğe fazla yaklaşmayacak bence. Yoksa okumanın tadı kalmıyor bende.
Tabii bazı serilerin yeri ayrı bu konuda.
Okurken o hisse kapılmıyorsun merak etme. Kurgusu özellikle çok iyidir. Karakterlerin etrafında gerçekleşen olaylar gerçekçi ama bütün olaylar birleştiğinde pek de gerçekçi olmayan olaylar dizisi çıkıyor karşına. Serinin sembolik yapısından kaynaklanıyor bu da bir bakıma.

Güzeldi. Gerçeklikle olağanüstülük arasında gidip geldi seri. Karakterler birbirine benziyor diye iki kez okumak zorunda kaldım, yanlış anladığımı hissettiğimden. 7 falan verilir sanırım.

İki kez okuduğum hâlde anlamadığım bir mangadır. Belki de anlatılanı çok önemseyemediğimden derinliğine inemiyorum.

Oyasumi Punpun adlı mangası için Asano'nun diğer mangalarını da okudum ama Punpun hariç bence kaliteli bir işi yok. Yine de ama tabii Punpun gibi bir şey çıkar diye yaptığı yeni işleri takip ediyorum.

Asano‘nun bu kadar takipçisi var mıydı yahu Türkiye’de ? Gerekli şeyler genelde popüler olan seriler üzerinden gidiyor. Bu hamlesi şaşırttı açıkçası. İyi geceler punpun da gördüm kitapçıda. Ne bileyim kolay gelsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık