Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

olayı ilk bi arkadaşım gelip söyledi yemek yiyordum. şoku atlatınca kızı yanında değildi inş demiştim ilk aklıma o gelmişti. malum emekliliğinden sonra hep onunla görüntülenmişti hatta basketboldan uzakmış ama sonra kızının ilgisiyle tekrar maçları takip etmeye başlamış..tı. çok üzücü ya hay 2020 gibi!

Hala birinin çıkıp yalanlamasını Kobe'nin çıkıp yaşıyorum demesini bekliyorum. Küfür yazıp yazıp siliyorum şu an. Nasıl ya nasıl? İnancı olan biri olarak ecel geldiyse çare yok ama koyuyor be aga koyuyor. 2020 ne menem bir yılsın.

Hala tam olarak şokunu atamadım sanırım üstümden. İnsanın hayattaki idollerinden birini kaybetmesi cidden kötü hissettiriyormuş. Bundan sonra basket oynarken fadeaway atıp Kobe demek kolay olmayacaktır. Vay be

En sevdiğim sporcuydu, yaş grubumdaki pek çok insan için de öyledir muhtemelen. Hepimiz için ortak bir değerdi ve hayatımıza dokunan biriydi. Yıllar boyunca bizlere çok güzel basketbol anıları bıraktı. Onunla beraber heyecanlandık, sevindik ve üzüldük. 7 yıl önce bu başlığı bile kendisini kariyerinin son dönemine sokan aşil sakatlığının siniri ve üzüntüsüyle açmışım. Başımız sağ olsun.

Basketbola çok ilgim yok ama bilmeyenlerin bile tanıdığı isimdi Kobe.Yazık olmuş... Bu arada şunu diyeyim o kadar zengin olsam helikopterle yolculuk yapmayı tercih etmem.Bu ilk değil geçmişte bu şekilde ölen çok ünlü isim var.Büyük havayollarını tercih etmek çok daha mantıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık