Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Westbrook'u kastediyor denmiş bazı yerlerde, daha mantıklı. Bunun için kaçmıştım Okc'den diyor herif yani.
5 yıl Westbrooka söven adamları bir seri ile utandıran adamdır Durant.Elleri ile seri verdiği takıma giderek Westbrooka edilen onca lafın üzerini tek kalemde çizmiştir seyircinin gözünde.

@yyolcu

bu saatten sonra düşmez o.Anca takım sahipleri kazan kaldırır lock-out a giderse belki.Bunun olacağını da sanmıyorum.

NBA'de rekabete çok önem verirler ama biliyorsun. Bu süper takım işi rekabeti öldürürse her türlü el atarlar.
Rekabeti önemseseler Son iki senede bir final oynamış,bir yüzük almış takıma Durantin gitmesine engel olurlardı.Reyting geliyor mu geliyor,popülarite var mı var.43 sene gsw şampiyon olsa bile önemsemezler.Aşırı bir şekilde oyuncuların ligi oldu Nba.

Rekabeti önemseseler Son iki senede bir final oynamış,bir yüzük almış takıma Durantin gitmesine engel olurlardı.
Öyle bir ihtimal vardı işte. Bir önceki başkan mesela Chris Paul'ün Lakers'a takasını veto etmişti. Biraz başkan kimse onun inisiyatifine de kalıyor. Ama işin iyice cılkı çıkmaya başlar ve kamuoyu da homurdanmaya başlarsa bir şeyler yapar diye düşünüyorum her türlü. Reyting vs. bilumum para muslukları da zarar görür zaten bu durumdan orta ve uzun vadede.

Öyle bir ihtimal vardı işte. Bir önceki başkan mesela Chris Paul'ün Lakers'a takasını veto etmişti. Biraz başkan kimse onun inisiyatifine de kalıyor. Ama işin iyice cılkı çıkmaya başlar ve kamuoyu da homurdanmaya başlarsa bir şeyler yapar diye düşünüyorum her türlü. Reyting vs. bilumum para muslukları da zarar görür zaten bu durumdan orta ve uzun vadede.
O durum farklıydı.Chris Paul vetosu öyle bir şey değil.Yönetim neyin ne olduğuna karışamaz.Yetkileri yok.

Hornets takımının sahibi olmadığı için takım Nba yönetimi tarafından yönetiliyordu.Paul ise bir franchise i kendi başına yükseltebilecek bir adamdı ki tek başına play-offa soktu.Lakersın teklifi Lakers çok güçlü olacak diye değil Hornets çok şey kaybedecek diye veto edildi.

Hornets receive: F Lamar Odom, F Kevin Martin, G Goran Dragic, G Luis Scola, and 2012 first round pick from Rockets

Lakers receive: G Chris Paul

Rockets receive: F Pau Gasol

Luis ortalama sutör ve beçten gelen bir 4 numara idi.Dragiç daha bebe,Kevin martin iyi ama sürekliliği olmayan bir skorer idi.Bir takımı sırtlanacak bir adam kesinlikle değil.Lamar Odom iyi bir forvet.Kevin martin ve Odom yanılmıyorsam all-star olmuşlardı o yıl.Yani iki all-star,bir geleceği iyi olan çaylak bir de tahmini 20+ pick e super star verilir mi mevzu bu.

Lakers Odom ve Gasol verip Chris paul alacaktı.Çok net karlı çıkacaktı.Hatta buna kazıklamak bile denebilir.

David West hariç nerdeyse yardımcısı dahi olmadan cadı kazanı olan batıda takımı play-offa sokmuş bir adam için verilenler az.Şu teklifi kim olsa reddeder zaten.

Mevzudan hariç Rox tarafının nasıl bir kafa yapısı var anlaşılmıyor.

O durum farklıydı.Chris Paul vetosu öyle bir şey değil.Yönetim neyin ne olduğuna karışamaz.Yetkileri yok.

Hornets takımının sahibi olmadığı için takım Nba yönetimi tarafından yönetiliyordu.Paul ise bir franchise i kendi başına yükseltebilecek bir adamdı ki tek başına play-offa soktu.Lakersın teklifi Lakers çok güçlü olacak diye değil Hornets çok şey kaybedecek diye veto edildi.

Hornets receive: F Lamar Odom, F Kevin Martin, G Goran Dragic, G Luis Scola, and 2012 first round pick from Rockets

Lakers receive: G Chris Paul

Rockets receive: F Pau Gasol

Luis ortalama sutör ve beçten gelen bir 4 numara idi.Dragiç daha bebe,Kevin martin iyi ama sürekliliği olmayan bir skorer idi.Bir takımı sırtlanacak bir adam kesinlikle değil.Lamar Odom iyi bir forvet.Kevin martin ve Odom yanılmıyorsam all-star olmuşlardı o yıl.Yani iki all-star,bir geleceği iyi olan çaylak bir de tahmini 20+ pick e super star verilir mi mevzu bu.

Lakers Odom ve Gasol verip Chris paul alacaktı.Çok net karlı çıkacaktı.Hatta buna kazıklamak bile denebilir.

David West hariç nerdeyse yardımcısı dahi olmadan cadı kazanı olan batıda takımı play-offa sokmuş bir adam için verilenler az.Şu teklifi kim olsa reddeder zaten.

Mevzudan hariç Rox tarafının nasıl bir kafa yapısı var anlaşılmıyor.
Aynen o takasın veto edilmesindeki asıl mesele Hornets'in varlığını sürdürebilecek elinde bir şey kalmamasıydı, unutmuşum. O sırada takım sahibi olmaması meselesiniyse ya tamamen unutmuşum ya da bilmiyordum :) Yanlış düşünüyormuşum demek ki bu konuda.

Amerikalılar da özene bözene mi seçiyorlar yav. Skip Bayless, Shannon Sharpe, Colin Cowherd falan. Ne kadar itici adamlar. :(

"Lebron emekli olsa nefret etseniz de sevseniz de özleyeceksiniz." kafasında bir paylaşım gördüm. Düşündüm. Bu adamı izlemenin pek özel bir yanı yok ya. Hiç özlemem.

Aslında gitme ihtimali varmış da olmamış. Grant Hill ile takas edebilirlermiş zamanında. Sen neden sevmiyorsun?
Ya sevmemek dediğim antipati duymak gibi değil. Hani ne senpati duyuyorum ne de antipati duyuyorum. Tarihin en iyi birkaç oyuncusundan biri diye sevmek zorunda değilim sonuçta. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık