Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Yalnız Embiid delirtir Butler'ı. Embiid biraz ''laubali'' kalıyor oyunda. Butler da bu tarz oyunculardan-her şeyini vermeyen- nefret ediyordu diye hatırlıyorum.
Aynen öyle ama adam edebilir bizim kara oğlanı. :( Zaten sezon sonu kontratı bitiyor bir şans denedik bakalım... Doğuda play off bu kadar kolayken Butler da gelince belki bi doğu finali görebiliriz... Şampiyonluk zor tabiki ama geçen seneki Ersan Belinelli benzeri oyuncu bulabilirsek yine bence şampiyonluk adayı bir takım oluruz.

Philly adına çok sevindirici bir haber ama Saric'in gitmesi kötü oldu sanki. Ersan da yok zaten, artık Amir Johnson ile oynayacak halleri yok herhalde(!) Uzun rotasyonu ciddi manada zayıfladı, ha J.Butler için değer mi? Kesinlikle.

@Çörekçioğlu Luffy Normalde aynı endişeyi ben de paylaşırdım da sanki Embiid kendinden hiç beklemediğim şekilde kendini geliştirmiş gibi duruyor. Fiziksel olduğu kadar mental olarak da. İnşallah kimya tutar, çok sağlam bir şampiyonluk adayı takım izleriz. Hem Philly ve Milwaukee'nin iyi olmasına acayip ihtiyacımız var yoksa bundan sonra her sene Boston güle oynaya Doğu'yu alır :D

Philly adına çok sevindirici bir haber ama Saric'in gitmesi kötü oldu sanki. Ersan da yok zaten, artık Amir Johnson ile oynayacak halleri yok herhalde(!) Uzun rotasyonu ciddi manada zayıfladı, ha J.Butler için değer mi? Kesinlikle.

@Çörekçioğlu Luffy Normalde aynı endişeyi ben de paylaşırdım da sanki Embiid kendinden hiç beklemediğim şekilde kendini geliştirmiş gibi duruyor. Fiziksel olduğu kadar mental olarak da. İnşallah kimya tutar, çok sağlam bir şampiyonluk adayı takım izleriz. Hem Philly ve Milwaukee'nin iyi olmasına acayip ihtiyacımız var yoksa bundan sonra her sene Boston güle oynaya Doğu'yu alır :D
Kawhi'li Toronto hepsini tek tek parçalayacak :)

Wolves alabileceği en iyi parçaları aldı.Butlerdan bir veya iki tık düşük aynı tipte oyuncu aldı.Üstelik karakter olarak Butler görmemişine bin çeker.Ek olarak Saric gibi baya iyi hatta ilk beşte bile kullanılabilecek bir parça aldılar.Tartı kefesine koyunca Wolves net daha kazançlı çıkmış.Philada Butler 1 2 aya karıştırır ortalığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık