Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    5
Harden'ı parçaladılar. Hayattan soğuttular o nasıl savunma ya.

Bu maç da burada biter. İki seride 3-3 oldu. Bu sene po lar iyi geçiyor. Geçen seneki rezillik gibi değil :D

Son düzenleme:
Son maç ilk kez geçen yılki playoff seviyesine çıkan bi Cavs gördük. Bu maç ilk kez geçen yılki playoff seviyesine çıkmış bi Warriors gördük. Tesadüf mü yoksa başka bir şey mi :rolleyes:

İlk yarı 10 sayı farkla Houston lehine tamamlanınca arkadaşımla iddiaya girdim maçı kesinlikle GSW alır diye. Aslında bunu tahmin etmek kolaydı. Ne kadar etkili savunma yaparsan yap Paul'un yokluğunda tek hücum planın Harden üzerinden izolasyon oynamak olursa bu işin yürümeyeceği bariz. Harden, Curry savunmasındayken sayı bulabiliyordu. Nihayet Kerr'ün kafasına dank etti de Harden'ın karşısına Thompson veya Durant gibi elit savunmacıları koymaya başladı. O noktadan sonra D'Antoni yine de bu oyunda ısrarcı olup hata yaptı bence, he ne yapabilirdi bilmiyorum ama kaç senedir NBA'de koç olan da ben değilim. Diğer oyuncular Harden'a desteğe gidip eşleşmeleri değiştirmeye çalıştılar, Durant'i araya aldılar falan, bazı ataklarda başarılı oldular da ama tabii oynamaya çalıştıkları izolasyon oyununun yapısı bozuldu ve daha önemlisi e Harden da insan evladı. Adam maç başından beri sahada, çok yoruldu doğal olarak ve top kayıpları yapmaya başladı. Paul gelecek maçta oynayacak mı bilmiyorum ama oynarsa efsane bir son maç olacağı kesin. Houston elense dahi çok büyük iş yaptı bu seride, ben daha önce Golden State'i böyle savunabilen (hatta sadece savunabilen de desek olur) bir takım görmemiştim. Ancak Houston çok kaliteli oyunculara sahip olsa da hücum organizasyonları basit.

Eski golden geri döndü resmen. Son maç da böyle oynarsak finallere gideriz. İnşallah Iggy de döner. Ama Curry kendine geldi en çok ona seviniyorum :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık