Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Önemli nokta alan paylaşımı, uzun oyuncunun şutu varsa oda dışarı çıkıyo mecburen onu savunan adamda onla dışarıya gidiyo pota altıda boşalıyo turnike atıyosun. 5 numara içeriye penetre eden oyuncunun karşısına çıkarsa kendi adamını boş kalıyo senin 5 numaran da şut atabildiği için boş pozisyon da şut atıyo. Bunun çözümü yok.

Senin dediğin gibi götürdükleri var özelikle savunma da fakat kazandıgın şeylerle mukayese edilemez.
Dediklerinde haklısın.Sanirim sorun takımların hiç savunma yapmaması.Son no-Gsw macında oldugu gibi.No yattı resmen.Türkiyede olsaydı maç sattılar maçı diye konuşuyo olurduk şu an.Ne bilim bir playoff maçında sete sette dışardan yürüyerek gelip turnike atmaları seyirci olarak çok garbime gidio.La hiç kimse mi yok ki o kadar kolay basket atıliyor.Obra olsa saha kenarında napardı böyle bi olayın içinde çkk merak ediyom Melih bir kere adamını kaçirdı diye avazı çıktıgı kadar bağiran bi adam o turnikelerde sahaya dalar tekme tokat

Alan savunmasının anahtarı dış atıştır evet ama şu dedemin bile rahatça bitireceği turnikeleri yemezler.Hem 1-3-1 şeklindeki savunma ile kanatları kontrol altında bile tutabilirsin.Tabi uygun oyuncular ile.
İşin sırrı savunmanın ciddiyetinde aslında.Alan da 1-1 de olsa durdurulabilir.1980 lerde nbade bu tarz bir basketbol vardı.Run and Gun.MJ diye bir adam çıktı dumur edip bıraktı tüm ligi.Yani Lebronun yaptığı.MJ'nın yanında bunu durduran bir takım daha vardı.Detroit.İçeri girene tekme tokat, şut atmaya kalkana uçan tekmeyle dalıyordu bu takım.Şampiyonda oldular.Nba takımlarından adam akıllı yöneticilere sahip takımların bu oyunu bitirmeleri yakındır bana kalırsa.Chorlette'da MJ dan bir hamle bekliyorum ama sanırım elinde oyuncu yok.Gerçi savunma yapan oyuncu yok zira nbade.

İşin sırrı savunmanın ciddiyetinde aslında.Alan da 1-1 de olsa durdurulabilir.1980 lerde nbade bu tarz bir basketbol vardı.Run and Gun.MJ diye bir adam çıktı dumur edip bıraktı tüm ligi.Yani Lebronun yaptığı.MJ'nın yanında bunu durduran bir takım daha vardı.Detroit.İçeri girene tekme tokat, şut atmaya kalkana uçan tekmeyle dalıyordu bu takım.Şampiyonda oldular.Nba takımlarından adam akıllı yöneticilere sahip takımların bu oyunu bitirmeleri yakındır bana kalırsa.Chorlette'da MJ dan bir hamle bekliyorum ama sanırım elinde oyuncu yok.Gerçi savunma yapan oyuncu yok zira nbade.
Jordanı jordan yapan badboystur zaten.Adam dayak yiye yiye atmayı öğrendi.Bu oyun sisteminin değişime uğraması için rahat 20 sene var.Alttan gelen oyuncular da bu tarz ile yoğrulduğundan iki üç nesil sonra anca toparlanır oyun.Tabi toparlanırsa.İki üç seneye kalmaz dörtlük çizgisi eklerler oyuna zaten.

Savunma ciddiyeti de değil.Hakem ciddiyeti lazım.Normal bir nba maçında rahat 10 12 tane illegal pick kaçırıyor hakemler.Hatta kaçırmıyorlar bildiğin yasallaşmış.Run n gun ile pace n space kardeş oyun şekilleri zaten.Topu alıp hızla potaya gitmeyi hedefliyor diğeri boş alan bulup üçlük atmayı.İkisinin de amacı tempoyu hızlı tutup bir an önce sayıya gitmek.Geçen no-gsw maçı izledim bir tane bile orta mesafe seti izleyemedim.Varsa yoksa perdeler ve ekstra paslar ile üçlükler.Bir de kuğu gölü balesi yapar gibi içeri süzülen turnikeler.Durant beş numara oynuyormuş la.Allahım bu nasıl bir eziyet dedim ikinci çeyreğin ortasında kapattım.Gider 05-08 play offlarını izler basketbola doyarım abi.Bu çekilmez ya.

Jordanı jordan yapan badboystur zaten.Adam dayak yiye yiye atmayı öğrendi.Bu oyun sisteminin değişime uğraması için rahat 20 sene var.Alttan gelen oyuncular da bu tarz ile yoğrulduğundan iki üç nesil sonra anca toparlanır oyun.Tabi toparlanırsa.İki üç seneye kalmaz dörtlük çizgisi eklerler oyuna zaten.

Savunma ciddiyeti de değil.Hakem ciddiyeti lazım.Normal bir nba maçında rahat 10 12 tane illegal pick kaçırıyor hakemler.Hatta kaçırmıyorlar bildiğin yasallaşmış.Run n gun ile pace n space kardeş oyun şekilleri zaten.Topu alıp hızla potaya gitmeyi hedefliyor diğeri boş alan bulup üçlük atmayı.İkisinin de amacı tempoyu hızlı tutup bir an önce sayıya gitmek.Geçen no-gsw maçı izledim bir tane bile orta mesafe seti izleyemedim.Varsa yoksa perdeler ve ekstra paslar ile üçlükler.Bir de kuğu gölü balesi yapar gibi içeri süzülen turnikeler.Durant beş numara oynuyormuş la.Allahım bu nasıl bir eziyet dedim ikinci çeyreğin ortasında kapattım.Gider 05-08 play offlarını izler basketbola doyarım abi.Bu çekilmez ya.
Duranti 5 numarada Shaqın karşısında düşünsene
20 yıl sürmez bnce değişimi.çok da zor değil var ya.1vs1 adam savunmasın da yardım getirmesini bilirsen iş biter.Avrupada full saha baskı yapiliyor hala .Nba de olsa rahata alışmış guardlar bak bakim alıp koşabiliyor mu öyle.Herkes Steve Nash degil.Bu zamanki guardlar yeteneksiz eskilere göre ama şutör ve atletikler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık