Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Cedi şanssız ya geçen sene bu cavs e gelse daha iyi olurdu. Bu sene kadro aşırı dolu ama ilk rotasyonda oyuna girmesi sevindirdi beni.
Bucs ın da izlediğim ilk maçıydı. Geçen seneden beri denk getirmeye çalışıyordum : ) Giannis biraz toy gibi duruyor. Yani istatistik yapıyor yapmasına ama bir ağırlığı yok gibi geldi bana. Belki bu mac özelindedir bilmiyorum.
Cavv'ın kadro çok şişkin. Ama gelenlerin çoğu veteran gibi. Yaşını başını almış ama ismi olan adamlar. Cedi şu an yetenek olarak da oyun olarak da onları kesemez şu an. O yüzden dediğin gibi geçen sene daha iyi olurdu :)

Giannis çok geliştirdi kendini ya. Bu adam draft ın ilk 5-10 numarasından seçilmemiş. Ama dış şutu eksik. Bence pozisyonuna göre bu eksiklik çok göze batıyor. Bunu da geliştirse çok komple bir oyuncu olur

Jonathon Simmons, Spurs büyük hata yaptı bu adamı yollamakla Orlando'ya. Görüceksiniz bak sakatlık falan olmazsa süperyıldız olacak bu adam. Çok yetenekli herif. Çok umutlarım var.

Oklohama maçını nereden izleyebilirim? Bilgisi olan var mı? Ne Nba Tv ne de S Sports yayın akışında görünüyor maç.

Bende Nba tv ve diğer kanallar olmadığı için genelde internetten izliyorum. Bazen Tv 8.5 veriyor Nba maçlarını bak istersen oraya da
Tv 8.5 vermiyor sanırım bu sene maçları. Hiçbir maçı vermedi bu sene bildiğim kadarıyla. Yurtta Digitürk olduğu için her türlü kanalı izleyebiliyorum, yoksa bende de yok ikisi :) Link verebilir misin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık