Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Golden düşmanlarını gece buraya bekliyorum :D Özellikle maç sonunda :D
Geçen sene de buradaydık 3-1 olduğunda. Yine Warriorslular böyle rahat konuşuyordu. :D

Buralardayız :D Gsw değil de oynadiklari oyunun düşmaniyim ben.
Aynen. Basketin Barcelona'sı bildiğin, adamı oyundan soğutuyor. Seyir zevki çok düşük. :/

Benim takım Boston, ama bu sene de Gsw karşıtlığıyla Cavs'i tutuyorum. Sabah izliyoruz burada olun. :a:
Hem de sınavım olmasına rağmen. Kaçmaz bu maç. :(

Karşisında 60 ların Bostonı hariç gelmiş geçmiş en iyi takım var.Lebron bu takımı yenerse harbiden aşar artık bazı eşikleri.
İhtimali var bence.Takım kimyası sanki geçen seneki kadar fazla değil goldenin.Parkersız şanlı Spursümüzün bile şansı vardı Leonard sakatlanmasaydı.Cavsta cidden müthiş oynuyor şu 50lik ettikleri gün Celticsi favori bunlar dedim. Fakat sonraki maçlar o kadar iyi oynamadılar bilemiyorum. Şuan çok ortada.

GSW aşırı gergin, normalde savunmada en iyi switch yapan takımdır belki ama bunu bile beceremiyorlar. 3 yıl üst üste final yap kendi evindeki maçta bu kadar gergin başla.. İlginç.

Edit: Durant çembere gömdükçe gevşiyorlar :)

İki takımı da sevmiyorum, özellikle Warriors'dan nefret ediyorum, keşke farklı bir seri izleseydik. Tarafsız bir şekilde sadece basketboldan zevk almaya çalışacağım seri boyunca :D Tahminim 4-2 ile GSW'nin şampiyon olacağı yönünde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık