Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

Kakashi rasen shuriken antermanı yaparken, Naruto ya senin çakran, benimkinin 4 katı dedi. Kyubiyi bastırmasaydın 100 katı olurdu demişti. Kyubi Naruto 'nun çakrasını dengesizleştirdiği için en basit şeyleri bile yapamıyordu. Şimdi oğlu Naruto Küçükken içinde Kyubi olmasa ne seviyede olacağını gösterecek.
Ankete gelince Obito nun hangi zamanını alacağız ona göre değişir sonuç. Obito yu yenen tek güç yine kendi gözü oldu sonuçta.
Ben en sondan bahsediyorum finalden orada Kyubi olmasa davaları çoktan bitmişti.
Finalde Sasuke vs Naruto deil,resmen Sasuke vs Kyubi izledik.

@Miko
Tam ben yazacaktım, sen önce davrandın. Adam yangından mal kaçırır gibi oldu bittiye getirdi.
Jiraiya ile geçen eğitim boşluğunu bir türlü dolduramadı. Naruto nasıl ayrıldıysa öyle geldi köye. Onuda ben şahsen suna bağlıyorum bu çocuğa her hangi bir element versen olmayacak, çünkü çakra kimde çoksa yaptığın teknik o kadar büyük oluyor. Örnek; Kisame Suiton teknikleri

Olamaz. :eek: Yoksa sen.....
Anlamadım ? Tensei kastettiysen saygım var. Fikirlerini seviyorum. Senin sayende de Bleach çok farklı okuyorum. Kubo senin kadar düşün müyordur. Hatta sen den fikir bile çalıyor olabilir. :D Abartmıyorum

@Mystic
Sasuke nasıl ölümsüz .?

Yeni seride ne olacağı belli olur.
Oruç torpilsiz anası babası belli olmadan en üst seviyelere gelmiş tek karekter. Ama ben Jiraiya samayı tek geçerim,Naruto alemine. En efsane karekteri ki onu da ezmemek için bilerek geri getirmedi savaşta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık