Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Sasori'nin C3, C4 ve C0'a karşı yapabileceği hiç bir şey yok açıkçası. Yani düşündüm ama hiç bir şey bulamadım. Direk silinir. Tek şansı zehir ile kesmek ki o durumda da en ve en fazla beraberliği sağlamış olur kendisi de silineceği için.

Deidara > Sasori net bence.
Mangaka Sasori daha güçlü dedi bunu da hissettirdi ancak iş vs çizmeye gelince senaryoya bağlı kalmak zorunda olduğunu düşündü ve crocodile benzeri birşeyler çizdi.O sebeple bu şekilde düşünceler oluşuyor yoksa durum tam tersine.

Sasuke’ye mi demişti ? Sasori mi ? Kısacası demek istediğim karakter kendi ağzıyla daha güçlü olduğunu söylüyorsa doğrudur.Göstergeler yanıltıcıdır.Zoro da ağzıyla Luffy daha güçlü demeye getiriyor ve neredeyse herkes öyle kabul ediyor mesela.Gösterge olmasaydı da yine aynı şekilde kabul ederlerdi.O sebeple görünenlere fazla takılma bana göre.Bozulmaya gerek yok sakşnce tartışıyoruz.
Oradan nasıl gözüküyorum bilmiyorum ama bozulmamıştım.

Mangaka'nın gözünde durum zaten senin dediğin gibi, databooklarda da daha üstte Sasori. Ben mantığa oturtamıyorum sadece.

Sasori'den bahsediyordum o kaçma meselesinde.

Son düzenleme:
Akatsuki listemde zaten "Deidara, Sasori ustam benden güçlü" dese de daha yukarıya koyuyorum diye belirtiyordum, ama tuhaf kaçıyordu harbiden. :D
Şimdi Kisame,Hidan vs mesela daha güçlü olabilir.Karşılaştırma konusunda herşey diğer karakterlerde olduğu gibi ama ikili gruplar içinde birinin diğerinden daha güçlü olduğu net bence.Birbirine eşit iki adamı ekip yapmamışlar seride gözlemim bu yönde.

Şimdi Kisame,Hidan vs mesela daha güçlü olabilir karşılaştırmada herşey diper karakterlerde olduğu gibi ama ikili gruplar içinde birinin diğerinden daha güçlü olduğu net bence.Birbirine eşit iki adamı ekip yapmamışlar seride gözlemim bu yönde.
Dediğin gibi bir olay olsa Sasori gibi egoist biriyle Orochimaru'yu takım yapmazlardı. Sasori'yi yancı mı vermişler bu sistemle yani? Ki Hidan-Kakuzu da farklı. Konan ve Pain ise çocukluk arkadaşı.

Dediğin gibi bir olay olsa Sasori gibi egoist biriyle Orochimaru'yu takım yapmazlardı. Sasori'yi yancı mı vermişler bu sistemle yani? Ki Hidan-Kakuzu da farklı. Konan ve Pain ise çocukluk arkadaşı.
Orochimaru daha güçlüdür vermişlerdir yada daha zayıfsa problem yok bence.Konan ve Pain çocukluk arkadaşı olması sistemde fark yaratmaz bence ama hadi istisna diyelim.Kendi korumasında olsun diye yanında tutmuş olabilir.Korumaya alması daha güçlü olduğunu da gösterir yine sorun yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık