Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

yav shippoden serisinde narutonun içindeki kyubi alınıyor sonrasında ölmesin diye minatonun içindeki kyubi narutoya naklediliyor en sonundaysa bütün bijular serbest kalıyor narutodan alınan kyubide bende diyorumki bu serbest kalan kyubide narutonun içine gerimi dönüyor yani kyubi bir bütün halinde narutoyamı mühürleniyor tekrar
birde kyubi en güçlü biju olduğunu iddia ediyor öylemi gerçekten diğer bijuların güçlerini kullanırken kyubide olduğu gibi ışıklar saçılmıyor bu narutonun bi özelliğimi yoksa kyubinin özelliğimi :D amma çok soru sordum
Ben anlamamışım soruyu :) dediğin gibi Kyubi geri içeri dönüyor büyük ihtimal.Öyle bur sahne görmedik ama aksini de görmedik :)

Kyubi diğerlerinden güçlü muhtemelen ama Kyubinin düşündüğü gibi bir kuyruk hiyerarşisi yok gibi.Hepsini serbest birakip kapıştırsan ne olur hiç bilmiyorum.İlginç yetenekleri var hepsinin.

Kyubi ön plana çıkartıldı ama bu Naruto ile de alakalı.Son dönüşümdeki hali daha çok Senju kanı taşıması ile alakalı olabilir.Gerçi minato bozuyor bu olayı ama benim bu duruma kendimce getirdiğim yorum bu.

Ben anlamamışım soruyu :) dediğin gibi Kyubi geri içeri dönüyor büyük ihtimal.Öyle bur sahne görmedik ama aksini de görmedik :)

Kyubi diğerlerinden güçlü muhtemelen ama Kyubinin düşündüğü gibi bir kuyruk hiyerarşisi yok gibi.Hepsini serbest birakip kapıştırsan ne olur hiç bilmiyorum.İlginç yetenekleri var hepsinin.

Kyubi ön plana çıkartıldı ama bu Naruto ile de alakalı.Son dönüşümdeki hali daha çok Senju kanı taşıması ile alakalı olabilir.Gerçi minato bozuyor bu olayı ama benim bu duruma kendimce getirdiğim yorum bu.
Bir sahnede Kyuubi yanlış hatırlamıyorsam 5 vs 1 yapiyordu diğer kuyruklularla.

Ama tam kontrolleri var mıydı diğer Kuyrukluların hatırlayamıyorum.

Bir sahnede Kyuubi yanlış hatırlamıyorsam 5 vs 1 yapiyordu diğer kuyruklularla.

Ama tam kontrolleri var mıydı diğer Kuyrukluların hatırlayamıyorum.
Kuyruklularin tam kontrolu olup olmamasinin bir onemi yoktu o noktada. 5 bijuu dama saldirisini kyubi tek basina karsiladi. Ustunlugunun oldugu net.

benim anlamadığım sorun olması bunların chunnin olmasını neden etkiliyor evet bi sorun vardı fakat sorunun büyük kısmını naruto çözdü gaarayı hallederek
Gaara işin bir yönüydü ama doğru naruto halletti. Diğer taraftan 1 Hokage öldü yeri boş. Köyler arası savaş çıkma ihtimali dahi vardı. Kaos ortamı gerekçesiyle iptal ettiler. Ama Sonradan bir baktık ki Shikamaru chunin olmuş :D

Bleach'e bok atılıyor da, Naruto 10 kat daha kötü bitmiştir bence. Hele ki son sezonlar efsane uyduruk. Asspull(götünden element uydurmak) diyor ya gavurlar, en güzel örneğidir. Neymiş efendim Indra'ymış, Ashura'ymış, onların iradeleri geçmişmiş. Ben ne anladım o zaman 2123123 bölüm uğraşı, emek mesajının. Abartmıyorum her sayfa klişeden ibaretti son 40-45 bölüm.

Bleach'e bok atılıyor da, Naruto 10 kat daha kötü bitmiştir bence. Hele ki son sezonlar efsane uyduruk. Asspull(götünden element uydurmak) diyor ya gavurlar, en güzel örneğidir. Neymiş efendim Indra'ymış, Ashura'ymış, onların iradeleri geçmişmiş. Ben ne anladım o zaman 2123123 bölüm uğraşı, emek mesajının. Abartmıyorum her sayfa klişeden ibaretti son 40-45 bölüm.
klişeleri de güzeldi bence sıkıntı yoktu ama en azından narutonun hokageliğini filanda bir süre görmeliydik o kadar zaman adamın hokage olmasını bekledik doğru düzgün göremedende bitti malesef

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık