Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto-Yondaime Güç İlişkisi

Olabilir di yazmışım Kyuubi gibi bir yaratığı içinde tutumak için harcadığı çakra ile yapabilir rasenganı geliştirmeye bakıyor iş zaten son vuruşları rasenganla yapan biri kendisi.
Durmadan bahsettğiniz bir chakra olayı var Jiraiya zamanında halledildi o iş :/
Kakashinin 4 katı chakraya sahip şuanda Kyuubi ile 100 katı
:/

Neji gibi bir dahi tarafından DOjutsu olarak adlandırılan Byakuganlı birinin kestiği biçtiği durdurduğu chakra akışını yenileyebiliyorsan.
Sadece Kyuubi savaşıyor derim. Neyse fikrine birşey demiyorum benim görüşüm bu.

Ama Kyuubi içindeyken de Naruto çakrasının büyük bölümünü onu tutmak için harcıyor Kyuubi olmasa Naruto çakrasıyla bile o adamların hepsini yenecek düzeyde olabilirdi Tobi gibi adamları yenmesi için Kyuubi şart ama.
Zaten Minato düşünmüş Kyuubinin gücü şart diye. Tobiyi yendikten sonra 2 dkda bu sonuca varıp Kyuubiyi Narutonun içine mühürlemiş. Yani Narutonun Minatoyu geçmesine daha çok var onu diyim.

Hocam naruto yu bu kadar ezmeyin kyuubi icinde tutmak icin devasa,bir çakra gerekiyor.ayrıca sennin mod uda tam anlamıyla yapamıyordu kyuubi yüzünden.

Hocam naruto yu bu kadar ezmeyin kyuubi icinde tutmak icin devasa,bir çakra gerekiyor.ayrıca sennin mod uda tam anlamıyla yapamıyordu kyuubi yüzünden.
Narutoyu ezdiğim yokta. Bunun 4. seviyesinde olduğunuda düşünmüyorum. Bi kere beyin yok Narutoda oradan kaybediyor. Serinin ana karakteri olmasa bu adamı al çöpe at öyle diyim.

Narutoyu ezdiğim yokta. Bunun 4. seviyesinde olduğunuda düşünmüyorum. Bi kere beyin yok Narutoda oradan kaybediyor. Serinin ana karakteri olmasa bu adamı al çöpe at öyle diyim.
Nasıl beyin yok 3.Raikage olayını bulabilecek kadar zeki bir adam sadece 8 kuyruğa ne olduğunu soruyor 8 kuyruk ikimizde yorgun düştük diyor ardından gerisini çözüp işi hallediyor bu kadar zeki biri.

Naruto 2 tane minato yu alır şu an

Minato nun tamamlayamadığı Rasenganı tamamlıyor üstelik 10000 tane şekil buluyor.
Sage modu diğer ikisinden iyiki yaşlı kurbağa kendinden öncekileri geçti diyor.

Naruto kyuubi olmasada son derece güçlü olurdu. Adamın babası Minato annesi Uzumaki. Devasa çakrası ve öğrenme isteği var. Minato yaşasa ve eğitse ki bu durumda kyuubi yüzünden dışlanma ve eziklik durumu olmayacaktı Naruto Sasukeyide geçerdi döneminin en iyi shinobiside olurdu. Ama bir Hashirama bir Madara olamazdı.

Serinin adıda Naruto olduğuna göre gelmiş geçmiş en iyi shinobi olmalı. Göz gücü yada kekkei genkaiside olmayınca mangaka bir güç vermek zorundaydı. Zaten Naruto serisinin başlarında Naruto kyuubi yüzünden ezilmiş bir çocuktu. Bunun içinde kyuubiyi ön plana çıkarılmak zorundaydı. Shippudenden sonra eğitimini tamamladığı için genel olarak kendi gücüyle rakiplerini yendi. Buna Kakuzu örneğini verebiliriz. Ayrıca 6 painden 5 ini kyuubisiz alt edebildi.

Ama dünya barışı sağlama gibi idealleri olduğu için ayrı bir gücün varlığı şart. Bu yüzden kyuubi Naruto serisinde var kanımca. Yani sage modlu, kyuubi olmadan ve o yaşa kadar normal bir çocukluk yaşamış Naruto benim gözümde yine hokage olacak seviyeye gelirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık