Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Naruto ve One piecede birbirine benzettiğiniz karakerler

Nagato çok ağlaktı, Yahiko erken öldü haklısın ama eğer devan edebilse çoğu karekteri cebinden çıkarırdı :bilmem:
Yahiko mevzularından sonraki hali için dedim.Eğer talk no jutsu değil de dövüş ile yenilecek olsa idi öyle bir fb çizilmezdi Nagatoya.Yahiko çok sağlam alt metni olan bir adamdı.Zaten Nagato yerine Yahiko olsa idi İtachi falan hikaye kalırdı yanında.

Yahiko mevzularından sonraki hali için dedim.Eğer talk no jutsu değil de dövüş ile yenilecek olsa idi öyle bir fb çizilmezdi Nagatoya.Yahiko çok sağlam alt metni olan bir adamdı.Zaten Nagato yerine Yahiko olsa idi İtachi falan hikaye kalırdı yanında.
Aslında talk no jutsunun altyapısı vardı, ve dediğin gibi Nagato, o ölümden sonra baya geliştirdi kendini.

Bence Reis'i Nagato yada Yahiko paklar. Karizmaları da sağlam hani :bilmem:

Aslında talk no jutsunun altyapısı vardı, ve dediğin gibi Nagato, o ölümden sonra baya geliştirdi kendini.

Bence Reis'i Nagato yada Yahiko paklar. Karizmaları da sağlam hani :bilmem:
Dediğim gibi ölen Nagato olsa ve Yahiko gelse bu zamanlara o zaman baya baya derdim aha bu adam Narutodaki Reyiz diye ama Nagato fazla yumuşak,Yahiko ise erken gitti.

3.Raikage ile Kaido

Lucky Roo ile Akamichi Choji

Silver Rayleigh ile Hiruzen Sorutobi

Vinsmoke Sanji ile Rock Lee

Emma ile Franky

Yamanaka İno ile Nami

Uchia Sasuke ile Roronoa Zoro

Hyuga Hinata ile Nefeltari Vivi

Uchia İtachi ile Dracule Mihawk

Aklıma direk gelenler.

3.Raikage ile Kaido

Lucky Roo ile Akamichi Choji

Silver Rayleigh ile Hiruzen Sorutobi

Vinsmoke Sanji ile Rock Lee

Emma ile Franky

Yamanaka İno ile Nami

Uchia Sasuke ile Roronoa Zoro

Hyuga Hinata ile Nefeltari Vivi

Uchia İtachi ile Dracule Mihawk

Aklıma direk gelenler.
Heyt be Rayleighle hirüzen benzeten tek ben değilmişim. Normalde ikisi de efsane olmalarına rağmen en sağlam 2 3 güçten biri olmalarına rağmen. Yaşlılıkla boğuşan sınırlı güçlere sahip karakterler olmaları falan artık. Hep benzetiyordum ikisini yıllardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık