Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Mugiwara 13

Kedilerin olduğu sayfada 11'di sanırım bence o Hancock. 😌 Uyuyan Luffy'nin yanına tırmanmaya çalışıyor, çabalıyor. Jimbei'de ona gülüyor 😁 Hepimiz biliyoruz Luffy, Jimbei ve Hancock'un tayfadan ayrı bir bağları var. Kedinin tüyleri de sanki bir yılani andırır gibi.
Bu da benim teorim 😁

Hiç üşenmedim bir bakayım dedim Boa yilanina. Cidden de kedilerin olduğu kapak sayfasındaki 11 numaralı kedi gibi çizgileri var. Hancock olma ihtimali artıyor 😌

Bunu ilk gördüğümde 11 numarayı gözcülük yapmak için gemide yüksek bir yere tırmanan Carrot olarak düşünmüştüm, Neko ve İnu daha önceleri iki kez Oden'i takip edip gemiye gizlice bindi. Carrot ise bunu bir kez yaptı, bir kez daha yapacak. Wano'dan ayrılan Hasır Şapkaları takip etmek için gemiye gizlice binip tayfa üyesi olarak Raftel'e kadar bizimkilerle kalacak. Oda da direkt tayfadaki genel görevini çizmiş bence bu kapakta. Yoksa seride bir yerlere tırmanan tonla karakter var...
Hem Yamato hem Carrot konusunda şüphem yok, ikisi de katılacak. Son üye Vivi olur umarım.

8 – Brook: Bıyıkları olmayan tek kedi, bıyığım yok ki benim Yohohoho,
11 ve 12 numaralı kedilerde de bıyık yok. Aslında 1 numaralı kedininde bıyığı yok gibi fakat dediğin gibi şemsiye altında durması Nami ile ilişkilendirilebilir.
12 numaralı kedinin bıyıklarının olmamasının yanı sıra başı ve ensesi siyah. Yani Brook'un o meşhur afro saçı ile ilişkilendirilebilir.

8 ve 11 numaralı kedilerin ise sırtında çizgileri var. Fakat bu çizgiler birinde yatay, diğerinde dikey uzanıyor. Belki bu birbirine zıt iki karakteri temsil ediyor olabilir.

Son düzenleme:
11 ve 12 numaralı kedilerde de bıyık yok. Aslında 1 numaralı kedininde bıyığı yok gibi fakat dediğin gibi şemsiye altında durması Nami ile ilişkilendirilebilir.
12 numaralı kedinin bıyıklarının olmamasının yanı sıra başı ve ensesi siyah. Yani Brook'un o meşhur afro saçı ile ilişkilendirilebilir.

8 ve 11 numaralı kedilerin ise sırtında çizgileri var. Fakat bu çizgiler birinde yatay, diğerinde dikey uzanıyor. Belki bu birbirine zıt iki karakteri temsil ediyor olabilir.
Tahminen tabi konuşuyoruz. Belki de Robin olarak düşünülen aslında Brook'tur. O da devamlı gözlük kullanıyor aslında ve tayfaya katıldığı arc da takım elbiseliydi.
Belki de bu resimde dişi tayfa üyelerini belirtmek adına dişi olduğunu düşündüğü tayfa üyelerini bıyıksız çizdi.
O zaman şemsiye altındaki Nami bıyıksız
Sağda minderde ki bence Robin bıyıksız
Ve bence Hancock 11 numaralı kedi bıyıksız
Bir bıyıksız kedi daha kaldı gözleri kapalı olan
Hepsi tahmin tabi 😌

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık