Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Morley

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 47 31.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 101 68.2%

• Kullanılan toplam oy
    148
Adam gibi bir görünüme sahip karakter çıkarsa artık.
Bu güzel değil ama bence çok güzel tasarlanmış karakterler var.Belo Betty , Lindberg ve Karasu çok güzel çizilmiş özenle seçilmiş karakterler. Adam gibi görünüm nasıl oluyor bilmiyorum örnek verirsen çoğaltabilirim manga için.

Bu güzel değil ama bence çok güzel tasarlanmış karakterler var.Belo Betty , Lindberg ve Karasu çok güzel çizilmiş özenle seçilmiş karakterler. Adam gibi görünüm nasıl oluyor bilmiyorum örnek verirsen çoğaltabilirim manga için.
Son zamanlarda tasarladığı karakterleri kast etmiştim. Tabii ki istisnalar olabilir.

Liseli kızlar gibi giyinmiş kıllı bir erkek devin neresi sempatik geldi size?
kıyafeti ve görünümü çok itici orası doğru ama zamanı geldiğinde yaptıklarıyla herkesin taktirini kaza

Tamam Devrim herkes için ama oluşumun yarısı Okama'lardan oluşuyor. Neden? Ne gerek var?
belki bununla ilgili bir teori oluşturulabilir:hmm: impel down da ivankov elemanın tekini dönüştürürken gerçeği gör vs diyordu:hmm:

belki bununla ilgili bir teori oluşturulabilir:hmm: impel down da ivankov elemanın tekini dönüştürürken gerçeği gör vs diyordu
Bence bu herif okama çizmeyi seviyor , durum bundan ibaret. Çizerken ahaha bak ne mala benziyor bu karakter tam benlik. Okuyanlar 'Oda'ya bak ne kadar aykırı , ne kadar cesur seçimler yapıyor böyle' diyecekler sanıyor. Gülüp geçmeyen bir çok insan olmasına rağmen biliyor ki onların da sevdiği karakterler var. Kendi inkar etse de BM arcında bildiğin Amerika'yı dalgaya alarak çizdi.Bm de parayı temsil ediyor. Amerikan ruhu da Bm'nin gücü , güvende olmaları için hayatlarını harcadıkları paraları vergilerle alıyor. Ayrıca Bm'nin çocukları harici halk tüm olayların dışına itilmiş.Katakuri'yi de incelersek ileriyi görüp attıkları adımları (Amerikan emperyalizmi) , Kraker için orduyu , Smoothie ise Hollywood'u temsil ediyor.Bence yani , dolmuşum bu konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık