Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria'nın Akıbeti Ne Olur?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    75
Kaçması olası değil, orada birden fazla çok güçlü karakter var ve BB'nin meyve iptal edebilen bir gücü var. Kaçar demek insanların aklıyla dalga geçmekle bir. Kaçmaması orada ölmesi lazım. Nerede Kid'in girdiği yeni dünya nerede bize gösterilen bu bilal harikalar diyarında alemi :oleyo2:
Doff gibi bir çakalın elinden kaçmış adam Teech ile dalga geçe geçe kaçar.Gerçi Doff bilerek de salmış olabilir.

Doff gibi bir çakalın elinden kaçmış adam Teech ile dalga geçe geçe kaçar.Gerçi Doff bilerek de salmış olabilir.
Dof'tan kaçamaz, Reis kendi salmıştır :a:

Kaçabilmesi çok değişik olur ya adamın tek olayı kaçmaya döner. Moria'nın meyvesi çok kullanışlı, Oden'in FB'sinde gördük adam kullanışlı meyveleri tekrar tekrar kullanacak haliyle öldü o artık. Meyvesi ile BB'nin Şebeği geri getireceğini düşünüyorum ben şahsen :hmm:

Eğer cidden şu Edo Tensei olayını Wb ve Ace için yaparsa Oda, zekasından şüphe ederim. Kishimoto'nun en büyük hastasıydı Edo Tensei. E Oda da bu hatayı fark etmişti bence ki bir röportajda kendisi söylemişti "Ölen insanları geri getirmek istemiyorum." diye.

Of ama şimdi Karasakal'a gidince Moria bu ihtimal de çok göze batıyor. :( Umarım olmaz diyelim ne diyelim.

Shiryu ve katarina bunu ölse bırakmaz.
Teech müdahale etmez ise Moria rahat kurtulur o ikiliden.

Dof'tan kaçamaz, Reis kendi salmıştır :a:

Kaçabilmesi çok değişik olur ya adamın tek olayı kaçmaya döner. Moria'nın meyvesi çok kullanışlı, Oden'in FB'sinde gördük adam kullanışlı meyveleri tekrar tekrar kullanacak haliyle öldü o artık. Meyvesi ile BB'nin Şebeği geri getireceğini düşünüyorum ben şahsen :hmm:
Tahmin yapmak zor.Bekleyip görmek lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık