Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Vinsmoke Ailesi

Kim Yener?

• Monkey D. Luffy

• Vinsmoke Family

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yine alakasız bir tarafa çekmişsin :oleyo2:

Benim bahsettiğim yerde herkesin paket olduğunu görüyoruz ve o şekilde paket olmayacak pek çok sorun çıkaracak karekterlerin de bir anda bittiğini görüyoruz. Bu yüzden senin attığın sahneye karşı bak herkes bir anda paket oldu bu adamın yapabileceklerini böyle basite indirgemeyin demeye çalışmışım.

Yine geldik yorum içinde daha önceki yorumları açıklamaya :hhh:

Artı ben Sanji konusunda yanıldım bunu çok defa dile getirdim ama Luffy, CC'ye yenildiği vakit Zoro kazanır dediğimizde başımıza üşüşen Luffycilerin yanılgılarına hiç yanaşamadık çok şükür :oleyo2:
Direkt parmak bastığın yerlere göstere göstere cevap veriyorum alakasız yerlere çekmişsin diyorsun. Cevabımın hoşuna gitmemesi alakasız yere çektiğim anlamına gelmiyor kırmızı terörcüğüm. Aradaki farkı bir anla.

Direkt parmak bastığın yerlere göstere göstere cevap veriyorum alakasız yerlere çekmişsin diyorsun. Cevabımın hoşuna gitmemesi alakasız yere çektiğim anlamına gelmiyor kırmızı terörcüğüm. Aradaki farkı bir anla.
Bak mesela burada sadece bir bölümde hakiden bahsetmişim sen kalkıp sadece o kısma cevap atmış daha sonra mükemmel förmülünle olayı bitirmişsin. Oldukça haklısın her parmak basılan konuya cevap veriyorsun xD
Ne hakisi bitmesinden bahsediyorsun la sen xD

Luffy ilk başta Sanji ile karşılaşıp yemek yedi, daha sonra Bege'nin mekanına gelip duş alıp yemek yedikten sonra uyudular. Ve tüm bunlardan sonra bir tane g4 yumruğu attı öyle mi ? Sonra gelip Luffy'nin ne kadar dayanıklı olduğunu atıyorsunuz.

Artı hadi hakisi bitmiş diyelim orada Bigmom'a değil bir iki tane çöpe karşı kaybetmiş oluyor. Tabi hakisi bitti diye direk bayıldı diyorsan o da ayrı bir rezalet.

Ama dediğim gibi o sahnede herkes bir anda kaybetti normalde Luffy'nin haki kullanmayan halini Kata bile doğrudan halledemiyordu ama bir anda yakalandı.

Neyse senaryonun ilerlemesi için güç olayının bir adım geride tutulduğu saçma bir büyük tablo sayfasıydı orası :artiz:

Not: Son zamanlarda yorumlarına bakıyorum da hakinin ne zaman bittiğini direk anlayabiliyorsun hacı helal olsun en son Kıraker'in haksinin nasıl bittiğini anlatmıştın :hhh:

Bak mesela burada sadece bir bölümde hakiden bahsetmişim sen kalkıp sadece o kısma cevap atmış daha sonra mükemmel förmülünle olayı bitirmişsin. Oldukça haklısın her parmak basılan konuya cevap veriyorsun xD
E ben zaten buna cevap vermişim? Bir daha aynı şeyleri neden yazayım terörcüğüm? :oleyo2: Aradığın cevap bir önceki mesajda mucuk :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık