Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sabo

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    69
Keşke g4'ü tamamen gördükten sonra açsaydın. Hala Sabo alır gibi geliyor ama bilemedim.
Boş ver Sabo'yu da tam görmedik. Ama Dof'a şehir turu yaptırması gücünü gösteriyor g4'ün. Dof amirale yakın bir adam. Sabo'nun Dof'tan çok fazlası olduğunu sanmıyorum ben. Ve dikkat hacı, kısa sürede Dof'u soktuğu hal malum. Sınırsız kullanıyor olsa en başta kullanırdı ve dövüş şimdiye bitmişti, belki arc tamamlanmıştı. Amiralle dövüştü diye çok şey sanılıyor Sabo ama var mı Luffy dövüşemez diye? Bildiğin denk dövüşür Issho ile yenemese bile.

Ben Luffy'e attım valla.

Boş ver Sabo'yu da tam görmedik. Ama Dof'a şehir turu yaptırması gücünü gösteriyor g4'ün. Dof amirale yakın bir adam. Sabo'nun Dof'tan çok fazlası olduğunu sanmıyorum ben. Ve dikkat hacı, kısa sürede Dof'u soktuğu hal malum. Sınırsız kullanıyor olsa en başta kullanırdı ve dövüş şimdiye bitmişti, belki arc tamamlanmıştı. Amiralle dövüştü diye çok şey sanılıyor Sabo ama var mı Luffy dövüşemez diye? Bildiğin denk dövüşür Issho ile yenemese bile.

Ben Luffy'e attım valla.

Tarafsız anket açtığına kendin inanabildin mi ? :/

Tarafsız anket açtığına kendin inanabildin mi ? :/
Tarafsız anket ne ola ki :D Ben KENDİ görüşümü söylüyorum. Söylemeyeyim mi :D

Adam demiş ki tam görmedik ben de diyorum ki Sabo'yu da tam görmedik haksızlık yok. Hatta Luffy'i daha iyi tanıyoruz.

İlla biz de mi abi kardeşi döver diyek :(

Luffy belki G4'ü hiç bir zaman sınırsız kullanamayacak niye şimdi sınırsız olarak kabul ediyoruz ki?
Sabo'yu da çok göremedik.
Başarısız bir anket olmuş. Konuların modların onayı ile açılması gerekiyor kesinlikle vs konularında. Ve şu şöyle yapacak bu böyle yapacak tarzı şeyler vs'yi kötü bir vs yapıyor.

''NOT: Luffy g4'ü sınırsız kullanacak'' tan sonrasını okumadım :D
Luffy neden Sınırsız G4 kullanıyor? Sabo'da magma meyvesi kullansın o zaman.
Siz şaka mısınız harbiden? Luffy'e avantaj veriyorum la. Ne var bunda? Ben burada şu anki Luffy Sabo'ya ne yaparı sormuyorum g4'ü sınırsız kullanabilen Luffy ne yaparı soruyorum? İlla açık açık yazmamız mı lazım oğlum?

Teach vsleri açılıyor ne deniliyor? Yami Teach diye belirtiliyor di mi ? Son halini baz almayabiliyorlar değil mi? Ben de Luffy'nin sınırsız kullanabileceği halini baz alıyorum.

Eğer haki bitme muhabbetine gidecekseniz de Sabo'nun da bitmeyecek la, her şeyi belirteyim mi illa.

edit: belirttim onu da :artiz:

Sabo mera merayı yemese bu anketin cevabı net Luffy olurdu. Ama o meyve işi değiştirir. Ateşe vuruyorsun sonuçta. Adamda normal vuruşunun üstüne birde yakıyor seni. Zor olsada Sabo alır benim düşüncem.

Adamın canı o şekilde istemiş öyle konu açmış. Ne yapacaksınız sınırsız mı değil mi diye dert ediyorsunuz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık