Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Farklı değil aslında, bağlantılı :D
Çok takılmaya gerek yok dediği gibi bende çok takılmadım nasıl istediysem ona göre verdim.
Ama bak sonra böyle dediydin denilmesin diye baştan temkinli davranayım dedim : ))

Normal de bu karizma sahneler olmasa da kendin de bir Luffy'nin en kötü berabere kalacağını düşünürüm kata ile. Başlarda paket olma alışkanlığı var ama hem bir iki kez yakalandı hem de Jinbei sayesinde az çok bilgisi oldu. @amaneden in de dediği gibi bir planı da olabilir Luffy'nin gazla hareket etmiş gibi gözükse de olmadık yerde tuhaf fikirlerle gelebiliyor Luffy. Kaldı ki kapakta mochi yiyor Luffy : ))

Ama bak sonra böyle dediydin denilmesin diye baştan temkinli davranayım dedim : ))

Normal de bu karizma sahneler olmasa da kendin de bir Luffy'nin en kötü berabere kalacağını düşünürüm kata ile. Başlarda paket olma alışkanlığı var ama hem bir iki kez yakalandı hem de Jinbei sayesinde az çok bilgisi oldu. @amaneden in de dediği gibi bir planı da olabilir Luffy'nin gazla hareket etmiş gibi gözükse de olmadık yerde tuhaf fikirlerle gelebiliyor Luffy. Kaldı ki kapakta mochi yiyor Luffy : ))
Sonunu düşünen korsanlar kralı olamaz kardeşim. Alt tarafı vs. konusu kimin almasını istiyorsan kalbinden kim geçiyorsa ya da mantığın ne diyorsa onu söyleyeceksin. Kim ne derse desin salla.

Mochiyide yemesin bi zahmet. Katakuriyi mochiyi yiyerek yenerse seriyi bırakırım.

Funduska

Katakuri ilk tanıtıldığında açılsa luffy acaba kaç oy alırdı merak konusu :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık