Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Şuana kadar sadık köpekliğini yaptığı kutsal saçmalıklarından ve gorosei denen kokuşmuşlardan tasmasını kurtarır ya oğlunun yanında devrime katılır ya da torunun zirveye çıkışına katkıda bulunursa bir nebze adam olur ha Luffy'den sağlam bir yumruk yiyecek orası ayrı ama genede bir nebze oluru var.Roger'ın Garp ve ya sengokuyu getirin deyip adını ağzına alarak onu şereflendirmesi olduğu şeyi değiştirmez eşeğe altın semerde vursan eşektir.

En sevdiğim karakterlerden biri. Garp'ı sevmeyenler benzer sebeplerle Coby'i de sevmezler genelde. Oysa o da harika bir karakter bence. İki karakterin de sevilmemesinin sebebi genel olarak ne oralı ne buralı olmaları galiba. Bana kalırsa bu eziklikten ziyade karaktere derinlik katan bir şey.
Çok güzel bir yorum yapmışsın ya ellerine sağlık. Hâlâ bu adamın Ace'yi neden kurtarması gerektiğini de anlamıyorum. Zaten elinden geleni yaptı. Istese platforma giderken Luffy gomerdi oraya ama geçmesine izin verdi. Birde Marco'ya bir tane çaktı. Başka icraatı de olmadi savaşta hala adama laf ediyorlar. Herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşıyor. Ace kurtulmuştu kendi kaşındı oldu. Ona da mi Garp yetişsin. Yarın Luffy ölse bu sefer de kardeşim kaç kere yakalama fırsatı vardı KAÇMASINA IZIN VERDI onun yüzünden oldu derler. Hatta Luffy'nin Wano'da iki Yonkou ile karşılaşmasına herkes şaşırırken Garp gülüyordu. Luffy burada olse yine Garp gülüyordu torununa yardım etmedi derler. Herkes kendi seçimlerine göre hayatını yaşıyor ve Garp bunlara karışmıyor. Luffy ister gitsin Kutsal Ejder dövdün ister gitsin 4 Imparator a karşı tek dalsın. Bu onun seçimi ve Garp buna mudahale etmek istemiyor kendi hayatı. Aynı şeyler Ace içinde geçerli. Eğer Garp iradeli dursa WB bile Ace alamazdi. Ama yinede kaçmasına ses etmedi. Ace kaçarken gemisi vurulup olse yine Garp suclayacak insanlar var forumda ya. Ace'de korsan olmasaydı.

Çok güzel bir yorum yapmışsın ya ellerine sağlık. Hâlâ bu adamın Ace'yi neden kurtarması gerektiğini de anlamıyorum. Zaten elinden geleni yaptı. Istese platforma giderken Luffy gomerdi oraya ama geçmesine izin verdi. Birde Marco'ya bir tane çaktı. Başka icraatı de olmadi savaşta hala adama laf ediyorlar. Herkes kendi seçimlerinin sonucunu yaşıyor. Ace kurtulmuştu kendi kaşındı oldu. Ona da mi Garp yetişsin. Yarın Luffy ölse bu sefer de kardeşim kaç kere yakalama fırsatı vardı KAÇMASINA IZIN VERDI onun yüzünden oldu derler. Hatta Luffy'nin Wano'da iki Yonkou ile karşılaşmasına herkes şaşırırken Garp gülüyordu. Luffy burada olse yine Garp gülüyordu torununa yardım etmedi derler. Herkes kendi seçimlerine göre hayatını yaşıyor ve Garp bunlara karışmıyor. Luffy ister gitsin Kutsal Ejder dövdün ister gitsin 4 Imparator a karşı tek dalsın. Bu onun seçimi ve Garp buna mudahale etmek istemiyor kendi hayatı. Aynı şeyler Ace içinde geçerli. Eğer Garp iradeli dursa WB bile Ace alamazdi. Ama yinede kaçmasına ses etmedi. Ace kaçarken gemisi vurulup olse yine Garp suclayacak insanlar var forumda ya. Ace'de korsan olmasaydı.
Güzel yorum. Garp adamdır, elinden geleni yapmıştır. Lakin herkes kararlarıyla cezalandırılır, iyisiyle kötüsüyle. Ace kötü bir şekilde cezalandırıldı. Adamın mallığını Garp'a yıkmak doğru değil.

Çok iyi açıklamışsın Ace konusunu. Genelde WB ile kıyaslayarak gömerler Garp'ı. Sanki WB... Neyse :D

Garp ölmek icin en iyi firsatini tepti. Yaşayacağını yaşadı orada Wb ile beraber ölmeliydi. Demek ki daha misyonunu tamamlamadi cok kritik bir icraat esnasinda ölebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık