Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Te o zamanlardan beri dedik ya, eğer k. haki fakiri değilsen silahlanmayı idareli kullanırsın, öyle beleş parfüm bulmuş hanzolar gibi her tarafına sürüp durmazsın.
Yüksek seviyedekiler yalnızca çok güçlü saldırı yapacaksa haki alanı genişliyor, Luffy kkg kullanırken falan. Onun dışında darbe gelen yere basıp geçiyorlar bence. Bir de dikkati dağılıp da k. haki kullanamayan adam yapsın işte oldu, bitti.

Yoksa Garp'ın verdiği nefes bile kömür karası çıkardı. :S
Luffy'nin yeni öğrendiği haki kullanımı bile bu full bedene aykırı gibi. Hakiyi bir noktada yoğunlaştırmak falan. Üst düzey kullanım böyle olduğuna göre, full bedenin ne olduğu ortada.

Peki diğer Zirve karakterleri gibi (Sengoku,WB,Roger,Kaido,Shanks,Teach,Akainu,Kizaru,Aokiji,Fujitora,belki Ryokugyu) şeytan meyvesi ya da kılıçla değil de sadece yumruklarıyla Zirve'ye çıkması...

Yumruk Garp'ın böyle yükselmesi kendisine bambaşka bir hava katıyor.Luffy de dedesi gibi yumruklarıyla çıkıyor.Meyveli olsa dahi.

Kutsalların ağız kokusunu koklaması yetmez mi?
Hangi kutsallar la ? :D Ben mi kaçırdım yoksa bu adam Amirallik teklifini reddetmesinin bir sebebi de kutsallara köpek çekmesine yaracak olması değil miydi? Hatta bu adam o kadar güçlü olduğu için kutsallar bu adama katlanmıyor muydu?

Şuraya şunu atayım da sonra yanlış hatırlamalar olmasın. Garp'ın düşünceleri yüzünden kısmını da okursanız sevinirim köpek dediğiniz Lucci'dir please.

Hangi kutsallar la ? :D Ben mi kaçırdım yoksa bu adam Amirallik teklifini reddetmesinin bir sebebi de kutsallara köpek çekmesine yaracak olması değil miydi? Hatta bu adam o kadar güçlü olduğu için kutsallar bu adama katlanmıyor muydu?
O işin şakası. :D Yinede Garp'ın oğlunun yanında kutsallara karşı savaşmasını beklerdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık