Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Güya sinir krizi ile öldürmek için Saka'ya gidip 3snde durdurulan Garp , Sakaya gitse bi halt edemeyecek olan bunu da herkesin bildiği Garp , o kadar acıdan sonra çocuğu gibi gördüğü Coby'i beğenmediği korsanlardan birinin kurtardığı Garp ilk 5te ha :D
Marienford savaşından önce severdim de sonrasında tek sevdiğim sahnesi Dadan'dan yediği dayak oldu.

Ama torununu kurtarmadı ühhühü.sss Torunu pkk'lı olan generale "Niye yıllardır ruhunu verdiğin orduna ve devletine ihanet edip de terörist torununu kurtarmadın?" demek kadar mantıklıdır Garp eleştirileri.

Güya sinir krizi ile öldürmek için Saka'ya gidip 3snde durdurulan Garp , Sakaya gitse bi halt edemeyecek olan bunu da herkesin bildiği Garp , o kadar acıdan sonra çocuğu gibi gördüğü Coby'i beğenmediği korsanlardan birinin kurtardığı Garp ilk 5te ha :D
Marienford savaşından önce severdim de sonrasında tek sevdiğim sahnesi Dadan'dan yediği dayak oldu.
Ama torununu kurtarmadı ühhühü.sss Torunu pkk'lı olan generale "Niye yıllardır ruhunu verdiğin orduna ve devletine ihanet edip de terörist torununu kurtarmadın?" demek kadar mantıklıdır Garp eleştirileri.
Cevap verdiğiniz, gönderme yaptığınız mesajları/üyeleri alıntılayıp doğrudan yüzüne söyleyin arkadaşlar. Böyle pasif agresif kaynana yorumlarıyla bir yere varılmaz. :(

Birkaç yerde benzetmene katılıyorum ama konuyla alakalı yer şu:Kurtarmadı nedir yahu?O savaştaki tek başarısı Marco'ya yumruk atmak o da herhalde Marco'nun bu bunak ne yapabilir ki diye düşünmesindendir :D
Ha bir de boş koltuğa epik bir oturuş yaptı :alkis::hhh:
@ch3rl0b11n arkadaşa özel değildi mesaj sen de dahil son 3-5 kişinin yorumu bu doğrultudaydı diye yazdım , tek tek alıntılamak istemedim.

Benim amacım kitleler be çerlo. Kişisel yazıp da tadımızı kaçırmak istemiyorum. :(
Aman Raiden bey. :oleyo:

Birkaç yerde benzetmene katılıyorum ama konuyla alakalı yer şu:Kurtarmadı nedir yahu?O savaştaki tek başarısı Marco'ya yumruk atmak o da herhalde Marco'nun bu bunak ne yapabilir ki diye düşünmesindendir :D
Ha bir de boş koltuğa epik bir oturuş yaptı :alkis::hhh:
@ch3rl0b11n arkadaşa özel değildi mesaj sen de dahil son 3-5 kişinin yorumu bu doğrultudaydı diye yazdım tek tek alıntılamak istemedim.
Reklamlar!
Kendi payıma düşenin cevabı burada. :sapkali:
http://www.korsanfan.com/konu/yumruk-garp.1483/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık