Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
@sensey zaten Amiralcilerden @Densetsu no Samurai @Alpamis ve @BattalGazi üçlüsüne meydan okuyabilecek tek kişi.Bu isimlerin forumda tartışması şuan en büyük dileğim.Eğer olur da tartışırlarsa WB&Roger vs Garp&Sengoku kalibresinde olması kaçınılmaz .
Tartışmanın içeriği ve kalitesi değil de bu adamların tutkusunu o eşleşmelere benzetebiliriz evet. Ayrıca tüm forum tarihi için konuşuyorum, BattalGazi > All

Tartışmanın içeriği ve kalitesi değil de bu adamların tutkusunu o eşleşmelere benzetebiliriz evet. Ayrıca tüm forum tarihi için konuşuyorum, BattalGazi > All
BattalGazi fanlık konusunda iyidir ama hiçbir zaman @Reiper'ın Toriko fanlığının seviyesine gelemez.Toriko ile alakali eski konularda Reiper'ın yazdıklarını okurken keşke forumda o zaman olsam diyorum.

Birincisi Garp ikincisi Akainu bu adamların yaptığı her hareket forumda hasar bırakıyor. Ölmek için tasarlanmış çakmaktaşı yüzünden hep bu muhabbetler.

BattalGazi fanlık konusunda iyidir ama hiçbir zaman @Reiper'ın Toriko fanlığının seviyesine gelemez.Toriko ile alakali eski konularda Reiper'ın yazdıklarını okurken keşke forumda o zaman olsam diyorum.
Reiper enteresan şeyler yazarak dikkat çeken ekseriyetle ciddi bir adamken Toriko'ya başlaması ile birlikte trollüğe evrilmişti. Tartışmacı kimliğini fanlığıyla birleştirince ortaya böyle bir şey çıktı. Yalnız o olmasa bu forumda çok daha fazla Toriko seven olurdu, aşırı sevdiği bu seriye bir nevi zararı da dokunmuştur diyebiliriz.

Akainu fanları sağlam övüyor cidden çok samimiyetle övüyorlar adamı. Okurken mutlu oluyorum onların yazdıklarını.
Akainu'nun hakkını kimse veremez bu seride. Ace yok ederek seriyi 500 bölüm daha mantıklı şekilde yürütmesini sağladı Soda'nın. Sonra işid muridi gibi heykel yıkan garabet, Yamato sümügüyle birlikte en iyi arc olamsı gereken Wano'nun fişini ve serinin ölmesini sağladılar.

Akainu fazla veya az güçlü olması önemsiz. Kimse Akainu kadar icraat yapamaz bu seride artık.

@Sakata Gintoki

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık