Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Öcelikle 4v2 derken...? Öyle bir şey yok reyiz... :D

Şimdi... Sengoku tuttu, işte Ace için öyle yaptı tamam... Ace'İn ölmesi kendi aptallığı bunu bende çok söyledim. Ama bak şimdi reyiz... Elderların Köpeği dediğin Shanks neler yapmış bakalım;
-Önce gelip Coby ve Luffy'i kurtarıyor.
-Sonra Savaşı bitiriyor.
-Sonra Ace ve Wb'nin cesetlerini alıp, onlara güzel bir mezar yapıyor...

Peki Garp ne yapıyor? Bu herif bir de Kahraman ve bir de Sengoku'nun ortağı... Bırak torunlarını kurtarmayı, bırak denizci olan öğrencisini bile korumak için Saka'ya falan dalmasını, adam Sengoku'ya; "Bu savaşı bitir artık bile diyemiyor" hatta o kadar güce ve itibarına rağmen kendi bile yapabilmesi lazım şunu... bak Shanks'e tak diye gelip bitirdi savaşı... Yani Garp bırak Shanks'i, orada kimsenin takmadığı Coby kadar bile etmiyor. Bir de bu yetmiyormuş gibi Sengoku bile emekli olmuşken, adam hala gülerek denizcilerin ayak işini yapıyor... Bu mu adam...? :D
4 v2 yok mu? Niye kıçı kıytırık bir tilki, Ryuma tüm dünya ile savaştı diyince oooo Ryuma'ya bak sen oluyorda gerçi orada bile bir savaş fbsi yok Garp'ınkinde en azından bir siluet falan var Ryuma tüm Dünya ile savaşınca ooo abooovvv Garp 4 v2 yaptı denilince hayır olamaz. Seri de güç dengesi yok onu unut 4 v 2 de yaptırır 10 vs 1 de yaptım oldu der yazar ve bizde okuruz reis :D Benim MF de tek kızdığım nokta Garp'a Cobh olayı zaten onun haricindekilerin gene izahı olur.

KF evreninde iyi olabilmek için yapabileceği şeyin Denizci olmak olduğuna karar vermiş ve bu uğurda savaşmış birisi.

4 v2 yok mu? Niye kıçı kıytırık bir tilki, Ryuma tüm dünya ile savaştı diyince oooo Ryuma'ya bak sen oluyorda gerçi orada bile bir savaş fbsi yok Garp'ınkinde en azından bir siluet falan var Ryuma tüm Dünya ile savaşınca ooo abooovvv Garp 4 v2 yaptı denilince hayır olamaz. Seri de güç dengesi yok onu unut 4 v 2 de yaptırır 10 vs 1 de yaptım oldu der yazar ve bizde okuruz reis :D Benim MF de tek kızdığım nokta Garp'a Cobh olayı zaten onun haricindekilerin gene izahı olur.
Ryuma olayı ile bu çokta aynı şey değil bence... Sonuçta ortada 4vs2 den çok Xebec odaklı 2vs1 göndermesi var... o yüzden tam belli olmadığı için 4v2 yok dedim... eğer 4vs2 kesin olsa bunun tartışmaları yapılmazdı herhalde... Ryuma ise açık açık bireysel olarak bir çok efsane ile övülüyor... :D

Bende Ace olayı için yüklenmiyorum ama saydığım diğer şeyler yeterli Garp için... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık