Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    138
Wbnin ünvanının içi boş ise Kaidonunki de boş.Mihawkınki de boş.Yonkou ünvanı da boş Amiral ünvanı da boş.Buradan yola çıkarsak One piece bomboş bir seri olmuş oluyor.

Şenks yonkou olmak için ne yaptı ? Bm ? Kaido ? Hatta Roger ? Bm ile savaşmayı dahi göze alamamış adam.
Arkadaşım okuduğunu anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun sanırım. Ben sana MF'deki yaptıklarını soruyorum. Sen bana genelden bahsediyorsun. WB MF'de ne yaptı o ünvanı hak edecek bana örnek göster diyorum sen hala Shanks Roger diyorsun. Ben Wb yonkoluğu hak etmemiş demiyorum. MF'deki haliyle en güçlü ünvanının içini dolduramadı diyorum. Önce yazdığımı oku ezbere cevap verme.

Arkadaşım okuduğunu anlamıyorsun ya da anlamak istemiyorsun sanırım. Ben sana MF'deki yaptıklarını soruyorum. Sen bana genelden bahsediyorsun. WB MF'de ne yaptı o ünvanı hak edecek bana örnek göster diyorum sen hala Shanks Roger diyorsun. Ben Wb yonkoluğu hak etmemiş demiyorum. MF'deki haliyle en güçlü ünvanının içini dolduramadı diyorum. Önce yazdığımı oku ezbere cevap verme.
Yazdığın şeyin yanlış oldugunu genele vurup gösteriyorum sana işte.Wb en güçlü ise herkesi gömecek kafasında olduğunun için yanılıyorsin.Wb en güçlü ama karşıda 4 amiral ve Garp var.Ne yapmasını bekliyorsun sıka sıka ilerlesin mi ? Bir amirali alabilecek adam sayısı bir elin parmaklarını geçmezken 4 tanesi ve Garpla top oynayacağını hayal ettiysen sana mutluluklar dilerim.Bir amirali kısa süre bile saf dışı bırakabilmenin sonucu kafanın yarısını bırakmak olduğu evrende bu adam ne yapsa yetmez zaten size.Wb bunları yapamadı diye en güçlü kabul etmiyorsan diğer hiç bir şeyi de kabul etmeyeceksin o zaman.

Şenks yonkou olmuş ama nasıl ? Kimi yenmiş de aha bu adam yonkouluğu hak etmiş denmiş ? Keza Kaido Bm.Roger kk olmuş ama Bmyi yenmemiş,Wbyi aradan çıkartmamis ama sağ kolu Glyi fethettik biz diyordu.Hikaye okuduğunun farkına varmanı öneririm.Üstelik bu hikayenin yazarı bu gün ak dediğine yarın keyfine kara diyebilecek bir adam.

Yazdığın şeyin yanlış oldugunu genele vurup gösteriyorum sana işte.Wb en güçlü ise herkesi gömecek kafasında olduğunun için yanılıyorsin.Wb en güçlü ama karşıda 4 amiral ve Garp var.Ne yapmasını bekliyorsun sıka sıka ilerlesin mi ? Bir amirali alabilecek adam sayısı bir elin parmaklarını geçmezken 4 tanesi ve Garpla top oynayacağını hayal ettiysen sana mutluluklar dilerim.Bir amirali kısa süre bile saf dışı bırakabilmenin sonucu kafanın yarısını bırakmak olduğu evrende bu adam ne yapsa yetmez zaten size.Wb bunları yapamadı diye en güçlü kabul etmiyorsan diğer hiç bir şeyi de kabul etmeyeceksin o zaman.

Şenks yonkou olmuş ama nasıl ? Kimi yenmiş de aha bu adam yonkouluğu hak etmiş denmiş ? Keza Kaido Bm.Roger kk olmuş ama Bmyi yenmemiş,Wbyi aradan çıkartmamis ama sağ kolu Glyi fethettik biz diyordu.Hikaye okuduğunun farkına varmanı öneririm.Üstelik bu hikayenin yazarı bu gün ak dediğine yarın keyfine kara diyebilecek bir adam.
Arkadaşım sen benim dediklerimi algılayamıyorsun. Ben MF'deki WB en güçlü değildi diyorum, sen hala genelden diğerlerinden bahsediyorsun. WB yonko olacak güçte değildir demişim gibi bir algıya kapılmışın ve ezber şeyler anlatıyorsun.

Konu dışı ama cevap vereyim. Roger o dediklerine rağmen özellikle WB'nin en güçlü döneminde KK olmuş ama sen hala başka şeyler anlatıyorsun. Hem adamı yüceltip aynı zamanda da küçümsüyorsun. Onlara rağmen KK olması başlı başına olay zaten. Ne diyeyim sana mutluluklar. Ne desem anlamayacaksın zaten. İyi forumlar.

Arkadaşım sen benim dediklerimi algılayamıyorsun. Ben MF'deki WB en güçlü değildi diyorum, sen hala genelden diğerlerinden bahsediyorsun. WB yonko olacak güçte değildir demişim gibi bir algıya kapılmışın ve ezber şeyler anlatıyorsun.

Konu dışı ama cevap vereyim. Roger o dediklerine rağmen özellikle WB'nin en güçlü döneminde KK olmuş ama sen hala başka şeyler anlatıyorsun. Hem adamı yüceltip aynı zamanda da küçümsüyorsun. Onlara rağmen KK olması başlı başına olay zaten. Ne diyeyim sana mutluluklar. Ne desem anlamayacaksın zaten. İyi forumlar.
Ben de en güçlü olduğunu söylüyorum işte.Bunda anlamayacak bir şey yok.Sen bu adam amiral gömemedi diye en güçlü değil demiyor musun ? Başkasi mı yerine yorum atmış orda ? Amiral gömen kaç karakter var seride ? 1 tane.O kim,diğer bir amiral olan Sakazuki.Sana en güçlü kimdir diye sorsam Şenks diyeceksin muhtemelen ya da dediğin kişi kim ise ona göre bu soruları cevaplayıver kendince madem.Neyine en güçlü diyeyim sana ? Kimi yendi de bu adama en güçlü dendi ? Yonkoular denk diyorsunuz ama kimleri yendiler de güçlerini kanıtladılar ? Bm mesela kimi yenince yonkou oldu ? Senks veya Kaido.Ben söyleyeyim.Bunların cevabı seride yok.Olmayacak da muhtemelen.

Roger Wb varken Kk olmuş diye Wbden güçlü değil.Adamların arasında çıkar çatışmasi yok bir kere.Biri raftel bulmak için Pone kovalıyor diğeri evlatları ile denizde dolaşmak için yaşıyor.Beraber oturup Sake içmiş adamlar bunlar.

Umarım Kaido ünvanının hakkını verir 100 canavar Kaido diye gösterdi bize ama whole cake ısland gibi fiyasko çıkarsa izleyici açısından baya kayba uğrar Umalım da Kaido isminin hakkını versin. Yanlış hatırlamıyorsam e oda Kaido yu 1 vs 1 de kimse yenemez diye açıklama yapmıştı sanırım Umalımda doğru çıksın yoksa kata vs sindeki gibi ilk dayar yer sonra tek başına Kaido yu alır duruma gelir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık