Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281

Üye silindi 1004

Dostum animeyi nasıl izliyorsun bilmiyorum ama luffynin birşey yapmasını bekliyor derken ?? Dragon ile luffy'nin hedefleri benzermiş gibi konuşuyorsun dragonun kaçma sebebi dünya hükümetine karşı tam hazırlanmadan kendini ortaya çıkarmak istemiyor olması en doğru anı bekliyor birde öyle bir yazmışsınki sanki dragon bebek bakıcısı her an luffy'i kollamak zorunda da değil hedefleri çok büyük luffy'i zaten 1 kez yakalanmaktan birkezde ölümden kurtardı daha ne yapsın
Yani bir tarafta oğlunun canını kurtarmak için Garp'a veren adam var. Öbür tarafta kan bağı olmadığı halde oğlum dediğini kurtarmaya giden adam var. Dragon beyin devrimi evladından daha mı önemli? Hani evlat Korsanlar Kralı olacak evlat. İstediğin devremi yap One Piece dünyasında, Korsan Kralı olmak > devrim yapmak.

Ayrıca evet Dragon'un yapmak istediği şey Luffy olmadan yapamayacağı bir şey. Seri başından beri bunun yolunu yapıyor. Luffy ne zaman ortalığı birbirine katsa Dragon çıkıp "ehe ehe benim oğlum ehe" diye aforizma kasıyor.

Çocuk bakıcısı değil o kadar güçlüyse oğlunu çekip alsaydı savaş alanından. Yonkou seviyesindeki adamların oğulları için neler yaptığı ortada.. Birisi koca filodan oğlunu kurtarıyor, diğeri gariban Buggy'le Smoker'ın elinden Luffy'i alıyor. Ne kadar Yonkou bir adam Dragon, Smoker'a posta koydu.

Karasakal'ı duyunca adayı boşaltan birisi Dragon.

Yani bir tarafta oğlunun canını kurtarmak için Garp'a veren adam var. Öbür tarafta kan bağı olmadığı halde oğlum dediğini kurtarmaya giden adam var. Dragon beyin devrimi evladından daha mı önemli? Hani evlat Korsanlar Kralı olacak evlat. İstediğin devremi yap One Piece dünyasında, Korsan Kralı olmak > devrim yapmak.

Ayrıca evet Dragon'un yapmak istediği şey Luffy olmadan yapamayacağı bir şey. Seri başından beri bunun yolunu yapıyor. Luffy ne zaman ortalığı birbirine katsa Dragon çıkıp "ehe ehe benim oğlum ehe" diye aforizma kasıyor.

Çocuk bakıcısı değil o kadar güçlüyse oğlunu çekip alsaydı savaş alanından. Yonkou seviyesindeki adamların oğulları için neler yaptığı ortada.. Birisi koca filodan oğlunu kurtarıyor, diğeri gariban Buggy'le Smoker'ın elinden Luffy'i alıyor. Ne kadar Yonkou bir adam Dragon, Smoker'a posta koydu.

Bu kadar uzun yorum yapmışsın keşke düşünerek yazsaydında beklediğime deyseydi. Dünya hükümetini devirmek için kendini onca zamandır gizli tutan adam animede gördüğümüz en büyük savaşın döndüğü marineforda luffy'i kurtarmak için dalsın akıl mantık işi değil :d

İfşa olmamak için kendini belli etmemiştir ya da oda her zamanki gibi gizemi korumak için ikisini karşı karşıya getirmemiştir.
Bahsettiğin şeyler fanların olumlamasından başka bir şey değil. Pekala Karasakal'ı alt ettikten sonra da ana üssünü Kamabakka ya da başka bir bölgeye taşıyabilirdi ama Dragon savaşmak yerine kaçmayı tercih etti.

Diyelim ki sözylediğiniz gibi gerçekleşti olay. Kendini ifşa etmemek, büyük bir savaş öncesinde zayiat vermemek gibi nedenlerle geri çekildi. Bu durumda sorarım, Teach Dragon'un geri çekileceğini nereden biliyordu da saniye düşünmeden Baltigo'ya saldırabildi? Karsakal, Baltigo'ya saldırdığı gibi Tot Land ve Wano'ya neden saldırmıyor?

Luffy ne zaman ortalığı birbirine katsa işte benim oğlum mu diyor hahaha senle gerçekten aynı animeyi izliyor olamayız şuana kadar luffye birkez tepki verdi o da yaptıklarına karşın değildi ilk ödülünü gördü kendi istediğin gibi yaşa gibisinden konuştu

Her d*vrim kendi çocuklarını yer zaten. Luffy'nin babasının d*vrimci olması tamamen dezavantaj onun için.

Üye silindi 1004

Bu kadar uzun yorum yapmışsın keşke düşünerek yazsaydında beklediğime deyseydi. Dünya hükümetini devirmek için kendini onca zamandır gizli tutan adam animede gördüğümüz en büyük savaşın döndüğü marineforda luffy'i kurtarmak için dalsın akıl mantık işi değil :d
Yani konu evlat olduğu zaman akıl mantık beklemiyoruz işte. Yonkou seviyesinde bir baba değil anlaşılan. Çok fikir adamı olduğundan oğlunu sallayabiliyor.

"One piece dünyasında devrim yapmak > korsanlar kralı olmak" yanıtından sonra seni ciddiye almak benim hatamdı.
Yalan mı? Aynı seriyi izlemiyoruz galiba. Korsanlar Kralı olmak > Devrim yapmak çok net

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık