Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
"Bu gücün Şeytan Meyvesi'nden kaynaklı olup olmadığı bilinmemektedir. Loguetown'da oğlu Luffy'i Smoker'ın elinden kurtarmıştır."
şöyle bir bilgi geçiyor Dragon'la ilgili peki Smoker'ın kullandığı kılıç kairosekiden yapılma bir kılıç değilmiydi ve kılıcını kullanabilmek içinde özel bir eldiveni var yanlış bilmiyorsam Dragon kılıca çıplak elle dokunuyor o zaman meyvesinin olmaması lazım :) yada kairoseki'nin meyve gücünü sildiği gibi Dragonda kairoseki gücünü silen bir meyve yemişmi oluyor :) :) ...bilgi içinde ayrıca teşekkürler Smoker kardeşim :) ...
Rica ederim... Ama şöyle bir noktayı es geçiyosun... Smoker'ın sopasına dikkat edersen tuttuğu yeri kaplayan plastik var...

doğru o şekilde bakmamıştım olaya :) Dragon onu bilmemiş olsa tutmazdı herhalde Luffy gibi saf olmasagerek :D ...
Tutsa ne olur ya... Bırakınca düzeliyor yine...

bunu beklıyorduk teşekkürler.
Rica...

somker-san ellerıne saglık.. wb cevırıorm demıssınde goremdım ama bıttımı?
Onu ben geçen sene demiştim... Kütüphanede var herkes...

Son düzenleme:
Kendimden o kadar eminim ki Dragonun meyvesi Logia tipi ve Rüzgar özelleğidir. Nasıl derseniz bir kaç yerden yakaladım ama nedense çok eminim. Açıklanacağı günü iple çekiyorum.

Bence rüzgar değil hava kontrol meyvesi.Önce buggy'e gelen yıldırım sonra esen rüzgar ve yağmur ardından çıkan fırtına hava kontorl meyvesi olduğunu düşündürüyo bana.Nami basıncın çok ani olarak düşdüğünü söylemişti belki basınçla ilgili bi meyvedir...
Hava Meyvesi çok sağlam olur ama...

bende diyorum orda luffy kurtaran kimdi demek babasıymış D. ailesi cok karısık ya biri devrimci biri korsan digeri denizci :D acaba d.garp ile luffy karşı karsıya gelse nolur:D
Geliyorlar... İlerde görürsün...

kanımca bu adamın gücü hakiden geliyor hakisi üst düzey olanlar sanırım tabiatı kontrol edebiliyor bence o yıldırım olayları hakiden geliyor Smoker seninde fikirlerini alsak pek fena olmaz :cool:
Yorum için erken... O yüzden susuyorum...

Son düzenleme:
bu adam bence şuan ki en güçlü op karakteri ...marineford savaşında ivankov luffy ne inanılmaz birşey yapsa babası gibi diyip durdu...ki bu adam 40 yaşlarında herşeyi oturmuş gücünün doruklarında (eğer hava paremecia sı ise bu adamın teke tek vs de alamıyacağı adam yok)

Eline sağlık.. Ben pek ısınamadım biraz gösterilse en azından sadece konuşulması hoş değil..
Büyüsü bozulmasın ama bu kadar da sır dolu olmaz bir adam..

Wb öldü en güçlü karakter dragon şimdi bence görecez E.oda gösteririse 600 manga oldu asıl oğlanın babası 3 defa gösterildi

Son düzenleme:
Esrarengiz bi adam..
Geçmişini merak ettiğim kişilerden biri..Meyvesi Logia Rüzgar ise çoğu logialara tek atar..Hakiyi saymıyorum bile

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık