Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
2xDof yazmıştır eminim. Yanlış gördün sen. :rolleyes:
Yok yahu max Fuji üstü demişti. Ona göre Dof > Fuji yani böyle bir çıkarım yaptım :(

Ağzının, burnunun yamuk olması daha karizmatik yapıyor karakteri bence.
Devrimci liderine gidecek tip ya tam. Böyle baby-face tipi olsa ya da Garp gibi güleç bir suratı olsa devrim ciddiyetini yitirirdi. :D
Garp yüzü de gider de güleçliğine bağlı şimdi. Luffy yada Teach gibi gevşek gevşek gülse olmaz. Shanks gibi sevecen gülse olabilir :D

İltifat-hakaret arası tam ortada bir yorum oldu bu. :D
Çirkin ama karizmatik diye bir tanımlama var ya işte tam ona uyuyor Dragon reyiz. :D
Garp yüzü de gider de güleçliğine bağlı şimdi. Luffy yada Teach gibi gevşek gevşek gülse olmaz. Shanks gibi sevecen gülse olabilir :D
Korkum şu ki senin de korkundur bu mangaka karakteri işlendiğinde karizmayı çizer. Nekomamushi'yi bile ne hale getirdi.
Dragon'u da garip şekillerde ve durumlarda çizer büyük ihtimal. :D
Hele de ortamda bizim tayfa olursa yandı adam.

Sana göre Dragon en fazla Dof gücünde öyle mi?
Yahu bırakın başka karakterleri, bu seride Dofy'den güçlü karakterler var, belkide Dragon da onlardan biridir. Ben gerçekten Dragon'u amiral ayarı bekliyorum ama çok daha fazlası değil, birde amiral yonkou arasını çok uçuk bulmuyorum. Bundan dolayı görüş farklılıkları olabilir, Saka'ya tayfa versen yonkou olabilir gibi geliyor.

Yazdığım mesaj çok ucu açıktı, ondan sildim. Maxı Fuji üstü ama sınır koymamışım, ilk 500 demişim birde 499 da olabilir, 1 de olabilir. Her yere çekilebilir bir mesaj olmuş.:D @Nami

Yalnız ne hortlattım be....

Ben Dragon'da da şapşal hareketler bekliyorum az da olsa. Garp ve Luffy'e bakınca Dragon'da olmaması çok saçma olur. :(

Yahu bırakın başka karakterleri, bu seride Dofy'den güçlü karakterler var, belkide Dragon da onlardan biridir. Ben gerçekten Dragon'u amiral ayarı bekliyorum ama çok daha fazlası değil, birde amiral yonkou arasını çok uçuk bulmuyorum. Bundan dolayı görüş farklılıkları olabilir, Saka'ya tayfa versen yonkou olabilir gibi geliyor.

Yazdığım mesaj çok ucu açıktı, ondan sildim. Maxı Fuji üstü ama sınır koymamışım, ilk 500 demişim birde 499 da olabilir, 1 de olabilir. Her yere çekilebilir bir mesaj olmuş.:D @Nami
Sakazuki'ye tayfa versen KK de olur. Konu bu değil. Tek başlarına ele al güçlerini. Fuji ile Dragon'u cidden bir tutmuyorsun değil mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Garp=KK dengi.
Luffy=Geleceğin KK'si.
Dragon=Fikir adamı veya amiral gücünde.

Bu böyle olmaz. :/
Bu adam en az yonkou gücünde çıkar. Babası KK, oğlu KK iken o güç bile adama haksızlık olur. Niye ufak bir tık aşağıda bu adam diye sorulur yani.

Sakazuki'ye tayfa versen KK de olur. Konu bu değil. Tek başlarına ele al güçlerini. Fuji ile Dragon'u cidden bir tutmuyorsun değil mi?
Bu seride amiral olmak benim için zirve daha üstü absürt olduğu için evet Dragon amiral veya ona yakın bir seviyede bekliyorum. Herkes gücünü sonuna kadar zorlayacak diye bir şey yok. O zaman Luffy özel olmuyor ki, Monkey ailesi özel oluyor, hepsi nasıl olsa en güçlü oluyor. Nerede kaldı Luffy'nin özelliği?

Bu seride amiral olmak benim için zirve daha üstü absürt olduğu için evet Dragon amiral veya ona yakın bir seviyede bekliyorum. Herkes gücünü sonuna kadar zorlayacak diye bir şey yok. O zaman Şuffy özel olmuyor ki, Monkey ailesi özel oluyor, hepsi nasıl olsa en güçlü oluyor. Nerede kaldı Luffy'nin özelliği?
Luffy'nin özelliği herkesi etrafında toplayabilmesi.
Monkey ailesinden olacak ama kimsenin yapmadıklarını yapacak ve yapıyor zaten.
800 yıldır rahat takılan dünya hükümetini Luffy sayesinde devirecekler ve özgür bir dünya yaratacaklar.

Her şey güç değil yani. Garp da güçlü, WB'de güçlü bir şey yapmadılar. Yanlış bir bakış açısı.

Luffy'nin özelliği herkesi etrafında toplayabilmesi.
Monkey ailesinden olacak ama kimsenin yapmadıklarını yapacak ve yapıyor zaten.
800 yıldır rahat takılan dünya hükümetini Luffy sayesinde devirecekler ve özgür bir dünya yaratacaklar.

Her şey güç değil yani. Garp da güçlü, WB'de güçlü bir şey yapmadılar. Yanlış bir bakış açısı.
O zaman her şeyin güç olmadığını en iyi bilecek kişiler arasında olan Dragon niye en güçlü olmak zorundaki, 20 tane Sabo bulur veya yetiştirir olur biter. Adam öz evladının hikayesini 2.ye dinlemeyecek kadar meşgul, konuşturmayın beni. İnsan orada Koala'ya karşı kibarlığından yine dinler, bırak onun üstüne Robin de Robin diyor. Zaten çocuğu Garp'ın başına atıp gitmiş, bu çocuk kimlerin yanında büyüyecek nasıl biri olacak diye zerre düşünmemiş. Dragon ister güçlü ister güçsüz olsun ama önce adam olsun, evladına sahip çıksın.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık