Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Dragon vs. Edward Newgate

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    50
Çok mantıksız bir konu olmuş baştan belirteyim. Sonuçta Dragonun en çok aranan adam olmasının nedeni çok yüksek ihtimalle WG ye verebileceği zarardan kaynaklı. Adamın gücüne dair neredeyse hiçbir şey görmedik. Tabiki Buggy gibi çıkacak hali de yok ama tahmin edildiği kadar güçlü de olmayabilir. WB yi de tam güç gördük mü bilemeyiz. Savaş başında aldığı kılıç darbesi Ace in durumundan dolayı duygusal olarak fevri davranıp yaptığı şeyler. Sakin birebir bir vs de daha farklı bir WB görebiliriz. O yüzden konu tamamen boş.

Yahu görmediğimiz "güç olarak" adamları ne çok kıyaslamayı seviyorsunuz. Doğmamış çocuğa don biçmeyelim arkadaşlarım

Dragon'u bilmiyoruz ama beklentiye göre bakılırsa ben dünyanın en güçlü adamı olarak görüyorum şuan, BS ise 2 yıl önceki haliyle Ace'i uykusunda hissediyordu falan ama MF haliyle çökmüştü resmen.MF Wb'nin eski halinin gölgesi olduğunu düşünüyorum. Dragon ise genç adam yani, kendisini yonko üstü bekliyorum. Dragon alır diyorum beklentilerime göre.

Zor bir dövüşten sonra Beyazsakal kazanır. Dragon'u Yonkou levelden aşağı görmüyorum hani, dünyanın en çok aranan adamı namı boşuna değildir. Hükümetin başına en çok bela olmuş adamlardan biri belli ki.

Shanks'ın de gücünü görmedik ama mevkisi itibari ile yorum yapabiliyoruz. Bir iki bakış yetmiyor malesef. Sabo bir amirale denk dövüşebiliyorsa, sabodan üstte bir adam da vardır devrimciler de o da amiral ile yonkou arasında bir şey çıksa. Dragon da yonkou ayarında çıkabilir.

Dragon-Teach(Güncel)-Akainu-Eski Ray
Bu dörtlü gözümde aşağı yukarı aynı. Wb-Şanks-Mom-Kaidou 4lüsünden geride kalıyorlar. Fakat yinede güçlüler.

Dünyada kaç tane amiral üstü adam var? Kanıtın var mı? Bak Lufy de k.k olmak için yola çıktı ama amiral üstü değil hala ama harcanmadı. Ortalama güçte biri çıkarsa ne yapacaksın? Dragon saklanıyor ama Kaido saklanmadan tek başına geziyor, kimse de harcamıyor. Dragon demek ki zayıf senin mantığa göre. Fikir savaşı falan mı yapacaklar? Hadi güçlü kabul edelim, bu vsnin mantığı yine yok. Dragon ne yapacak, uçuyor mu, meyvesi var mı? Hakileri nasıl? Hiçbir şey bilmiyoruz. Dünyanın en güçlüsü kim falan diye konu açılır, dragon da popüler diye alınabilir ama vs konusunda olması saçma geliyor bana. Wb ile ilgili bir sürü şey yazan birine ben dragon şöyle yapar böyle yapar diye bir şeyler söyleyip ikna etmem lazım, peki ama nasıl yapacağım? dragon alır nasıl alır, Wb yaşlı hem Dragon ana karakterin babası alır mı diyeceğim? Bu konu vs değil anket olmuş sadece.
Luffy hala amiral ustu degil dedigin zaman sacma olmus. Tamam op 20 yildir falan var ama op evreninde ki zaman dilimi 2 3 sene falan. O kadar zaman diliminde de kimse amiral olmaz bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık