Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mob Psycho 100

Bi serisinde herkese tek atan kel, diğer serisinde herkesin normal olduğu dünyada psişik güçleri olan bebe. Bu adamın özel olmakla ilgili takıntıları var :D.
Klasik önceden zayıf olup sonradan güçlenen ana karakterlere karşı trolleme mangalar yapıyor işte. :D OPM meh, MP100 bomba. OPM gereksiz abartılıyor, umarım MP100 de kendi animesi çıktıktan sonra bu kadar abartılmaz. 11 Temmuz'da yayınlanacak bu arada.

Yeni trailer ı bu

İlk 9 sayısını okudum. Cidden çok eğlenceli bir seri ya Saitamanın sınırsız fiziksel gücü var. Mob un da sınırsız beyin gücü işte seviyorum bu adamın tarzını.. Çizimleri de komik:oleyo2:

Yami

Manga çevirisi gelmiyor mu artık. Ayrıca animesinin ayrı konusu mu var.
Neden kimse tartışmamış :D

Seri bitti, son bir bölümü kaldı ingilizceye çevrilmemiş. Bu muazzam seriye çok az değer gösterildi, oysaki One Punch Man'i tek yumrukta alt edecek :a: seviyede bir seri. Reigen yeter. En son çıkan bölüm baya iyiydi skjkxj. Ya bu seri çokzel okusanıza :"""( Üzülüyom.

Mangasını bilmiyorum ama animesi çok güzel. Kesinlikle tavsiye edilir. Yanlış hatırlamıyorsam One Punch Man ile bunun yazarı aynı. Hatta asıl eser bu olacak diye planlıyor ama OPM almış başına gitmiş

Seri bitti, son bir bölümü kaldı ingilizceye çevrilmemiş. Bu muazzam seriye çok az değer gösterildi, oysaki One Punch Man'i tek yumrukta alt edecek :a: seviyede bir seri. Reigen yeter. En son çıkan bölüm baya iyiydi skjkxj. Ya bu seri çokzel okusanıza :"""( Üzülüyom.
Abartılmış balon bi seri bu kadar övülür ya :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık