Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mission: Yozakura Family

Seriyi Beğendiniz mi?

• Eh işte

Kullanılan: 0 0.0%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Mangaka
Hitsuji Gondaira

Yayınlandığı Dergi
Weekly Shonen Jump

Tür
Ajan, Romantik Komedi, Gerilim

Yayın Tarihi
Ağustos 2019

Bölüm Sayısı
132+(Devam Ediyor)

Konusu
Taiyo Asano süper utangaç bir lise öğrencisidir ve konuşabileceği tek kişi çocukluk arkadaşı Mutsumi Yozakura’dır. Mutsumi’nin nihai casus ailesinin kızı olduğu ortaya çıkıyor! Daha da kötüsü, Mutsumi aşırı koruyucu, bir kardeşi Kyoichiro’nun kabusu tarafından taciz ediliyor. Taiyo’nun Mutsumi’yi kurtarmak için atması gereken önemli adımlar nelerdir ?! Casus bir aile komedisi – görev başlıyor!

Türkçe

İngilizce

Niye sevmedin yaw ?
Baya önce izlemiştim, bana bayat gelmişti plot olarak sıradan gelmişti karakterler güzeldi ama çok etki bırakmadılar bende, bir de tsuna hiç değişmedi o kadar gurur muhabbeti yaptılar mangada hapı yutuyor havalı sonra ezik karakter baya tiksindirdi kendini ama shonen tarafı iyiydi, güç dengesi tutarlıydı diye hatırlıyorum.

Mesela Gon'un öyle triplere girip eski haline dönmesini hiç sevmiyorum, keşke ölseydi. :artiz:

Baya önce izlemiştim, bana bayat gelmişti plot olarak sıradan gelmişti karakterler güzeldi ama çok etki bırakmadılar bende, bir de tsuna hiç değişmedi o kadar gurur muhabbeti yaptılar mangada hapı yutuyor havalı sonra ezik karakter baya tiksindirdi kendini ama shonen tarafı iyiydi, güç dengesi tutarlıydı diye hatırlıyorum.

Mesela Gon'un öyle triplere girip eski haline dönmesini hiç sevmiyorum, keşke ölseydi. :artiz:
Tsuna'nın biraz özgüveni arttı o kadar. Shonen tarafı sağlamdı :good:
Nedir bu Gon'un senden çektiği :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık