Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Miras! (Bonney & Ace)

@Roo +10 sayfada gördüğüm en sağlam mantıklı teoriydi.ace olayında bonney ağladığında burda bi bityeniği var demiştim.ardından intikam için gitmesi felanda beni açıkcası etkilemişti.ben wb nin kızı felan sanıyordum.ama artık eminim ace in manitası %100

Zaten bence D. klanı da soylu tamamen.Yani aslında biz seride iyi ve kötü soyluların savaşını izliyoruz bence.Bu dediğimi yazın bir kenara ileride böyle çıkması muhtemel.Niye dersen devrimcilerin ele başının ismi kutsallar gibi ejder ve adam ejder teknikleri kullanıyor.Sabo öğreniyor falan.Geçmişte bu kutsal ejder hikayesi D. klanına ait olup tarih değiştirildikten sonra kendilerine mal etmiş bile olabilirler.

Ayrıca soyluluk göstergesi genelde sarı saç şeklinde.Onun için saçı sarı olanların hepsinin soylu olma ihtimali var Sabo ve Sanji gibi.D. arasında böyle kimseler yok pek onlar ise Senjuu klanı tarzı bir kökene sahipler bence.
Kutsallarda da var bi entrika ama bakalım. Belki Doflamingo gibi onlarda bir entrika ile dünyanın zirvesini elde etmişlerdir. Çok daha büyük çaplı bir entrika. 800-900 yıl önce gerçekleşen bir katliam yerine böyle esaslı bir komplo çıkar gibi geliyor.

@Roo +10 sayfada gördüğüm en sağlam mantıklı teoriydi.ace olayında bonney ağladığında burda bi bityeniği var demiştim.ardından intikam için gitmesi felanda beni açıkcası etkilemişti.ben wb nin kızı felan sanıyordum.ama artık eminim ace in manitası %100
Ahaha. Teşekkür ederim lakin %100 dememekte fayda var. Beğenmene sevindim, Ace ile bağlantısı var ise WB'nin ölmesinede ağlayabilir. :)

Bu teoriyi okumuştum ve beğenmiştim zaten, tekrar okumak iyi oldu :) Teorinin forum arıza verdiğinde falan silinmemesi güzel olmuş. Benim tek teori konum silindi çünkü :(

Hmmmm dedirten bir teori Bonney dediğin gibi mi çıkar bilmiyorum ama Bonney'den bir şey çıkacak onu anlıyorum. Eline sağlık, zevkle okudum :)

Şimdi tekrar okuyunca takıldım, hayatını kurtarıp evini açan kıza mı yürümüş Ace :( Bir de kız daha küçük duruyor ki Oda'nın 16 yaş çizimi Rebecca ve Vivi'ye bakınca açıkca görülüyor :(

Ben de daha yeni okudum yahu teoriyi :hoo: Çok iyi araştırmış ve bağlantıları güzel kurmuşsun. Daha dün muhabbeti oldu MW ile. Ben Beyazsakal'la alakası var durumun diye düşünüyordum ancak D. iradesinin veya soyunun devam etmesi için bu tarz hikayeler de olmalı. Olabilir diyorum, sağlam teori olmuş ellerine sağlık. Yalnız spoiler içine aldığın bağlantı ve resimleri tekrar gözden geçirirsen daha iyi olacaktır. Bunlar somut veriler çünkü. Onlar olmadan teori desteksiz kalıyor biraz. Emeğine sağlık :)

Şimdi tekrar okuyunca takıldım, hayatını kurtarıp evini açan kıza mı yürümüş Ace :( Bir de kız daha küçük duruyor ki Oda'nın 16 yaş çizimi Rebecca ve Vivi'ye bakınca açıkca görülüyor :(
Meyvesinin gücüyle aşabilir ama Oda'nın illa aynısını alıp, uyarlamasıda fazla zorlama olur. Kafasında "bu yaş küçük ben bunu yukarı çekeyim" de diyebilir.
Ben de daha yeni okudum yahu teoriyi :hoo: Çok iyi araştırmış ve bağlantıları güzel kurmuşsun. Daha dün muhabbeti oldu MW ile. Ben Beyazsakal'la alakası var durumun diye düşünüyordum ancak D. iradesinin veya soyunun devam etmesi için bu tarz hikayeler de olmalı. Olabilir diyorum, sağlam teori olmuş ellerine sağlık. Yalnız spoiler içine aldığın bağlantı ve resimleri tekrar gözden geçirirsen daha iyi olacaktır. Bunlar somut veriler çünkü. Onlar olmadan teori desteksiz kalıyor biraz. Emeğine sağlık :)
Teşekkürler. Zamanla resimler silinip yok oluyor, uyardığın için sağol. Güncelleyeceğim.

Tayfaya miço arayanlar vardı. Ace ve Bonney'in çocukları gelsin o zaman.

E iyi teori ve iyi bir araştırma. Ancak Oda bunları kafasına göre yorumladığından ne çıkarım yapacağımızı anlamak oldukça zor. Eline, emeğine sağlık.

Bir de bir arkadaş bütün kapak hikayelerini peşpeşe sıralasa ne şahane bir iş olur. Ben genelde kapak resimlerini dikkat etmeden geçiyorum. Çoğu zaman ne ile alakalı olduğunu bile bilmiyorum. Çok bariz olanları anlıyoruz ama onlarda tek sayfalar halinde olduğundan kopuk kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık