Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Miras! (Bonney & Ace)

Nami-Zoro evliliğinden sonra gördüğüm ikinci olabilitesi yüksek fazla detaylı, ayrıntılı teori :D onu da sen yazmıştın sanırım :)

Benim merak ettiğim tek bi nokta var bu kadın Akainu'nun elinden nasıl kaçtı? Ona da bi açıklık getirsen fena olmaz :)
Onu ben yazmadım malesef. :)
Akainu'dan kaçıp kaçmadığı ile ilgili bir bigi yok. Ondan mı, denizci erlerinden mi, götürdüğü yerden mi kaçtı?/Serbest mi bırakıldı bilmiyoruz ancak meyve yeteneği ile alakalı bir gizem söz konusu.

Senbonzakura

Onu ben yazmadım malesef. :)
Akainu'dan kaçıp kaçmadığı ile ilgili bir bigi yok. Ondan mı, denizci erlerinden mi, götürdüğü yerden mi kaçtı?/Serbest mi bırakıldı bilmiyoruz ancak meyve yeteneği ile alakalı bir gizem söz konusu.
Gizemler gizemler, lanet olası gizemler. Meyve gücü aslında çok hoş ama kalıcı mı acaba? Law'ın Op Op no misiyle ölümsüzleşmek isteyen hacı babaları gençleştirebilir bizim deli kız.

Gizemler gizemler, lanet olası gizemler. Meyve gücü aslında çok hoş ama kalıcı mı acaba? Law'ın Op Op no misiyle ölümsüzleşmek isteyen hacı babaları gençleştirebilir bizim deli kız.
Meyvesinin gerçek manada avantajlarını ve dezavantajlarını bilmiyoruz henüz. Bege, Law örneklerinden gördüğümüz üzere, sadece Shaboady'de gördüğümüz özellikleri ile sınırlı kalmayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık